Yardım Nokia 701 Dış Camı Kırıldı !

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia 701 Dış Camını Tamir ettirmek için nereye Götürmeliyim ?

• Kullanılan toplam oy
    5
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 Dış Camı Kırıldı !
Merhaba arkadaşlar başlıktanda gördügünüz gibi "Nokia 701" telefonumun dış camı kırıldı dokunmatiginde sesinde kamerasında hiç bir sorun yok fakat görünümü kötü gözüküyor ve bu da benim canımı sıkıyor .. Nokia 701 dış camı degişir mi ? Degişirse tahminen kaç tl'dir .. Bu arada telefonun garantisi bitti ve tekrar servise götürdügümde diger telefon tamircilerinden daha fazla para miktarı alacaklarını söylentilerini duydum..Sizce en mantıklısı ne olur servise götürmek mi yoksa sokak arasındaki telefonculara götürmek mi ?
YORUM YAZAN YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM ..

asigsasi

asigsasi

Üye
50 ile 70 tl arası bir fiyat olabilir servise götür telefoncu yan sanayi ürün takar üretim olmadığı için orjinal parçasını ancak servisler de bulursun

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Servise götürdüm Ekran Paneli 140 tl dedi bana fazla geldi yaptırmadım telefonu satsam 140tl etmez nerdeyse

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
ordan satılık gibi mi gözüküyor :D kırık ekrandan yazıyorum şuan telefon dıl kabı 140 tl istedi normal telefncu 60 tl dedi

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
ordan satılık gibi mi gözüküyor :D kırık ekrandan yazıyorum şuan telefon dıl kabı 140 tl istedi normal telefncu 60 tl dedi
60 liraya yaptirsan kaça satarsin ? :ehe

2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Piyasaya baglı artıkama yerinde olsam almazdım nokia 701 symbian belle işlemcisi var ve hiç güncelleme gelmez sen telefonda Aspalt8 Modern combat5 oynarken biz saçma sapan oyunlar oynuyoruz deymez yani telefonaAç kapa telefon istiyorsan 50 tl ye Trident felan var dede versiyonu :D140 etmez dediysemde lafın gelişi olarak dedim :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
2en

2en

Üye
    Konu Sahibi
Komik mi şimdi :dry:

Anil-D

Anil-D

Üye
kardes servis 140 tlyi kitler

Üst Alt