Nokia 701 Dış Camını Tamir ettirmek için nereye Götürmeliyim ?...

 • 18 Ağustos 2014
 • 399 Okunma
 • 4 Cevap

Nokia 701 Dış Camını Tamir ettirmek için nereye Götürmeliyim ?

 1. Servise

  50,0%
 2. Vasıfsız Telefoncuye

  50,0%
 1. Merhaba arkadaşlar başlıktanda gördügünüz gibi "Nokia 701" telefonumun dış camı kırıldı dokunmatiginde sesinde kamerasında hiç bir sorun yok fakat görünümü kötü gözüküyor ve bu da benim canımı sıkıyor .. Nokia 701 dış camı degişir mi ? Degişirse tahminen kaç tl'dir .. Bu arada telefonun garantisi bitti ve tekrar servise götürdügümde diger telefon tamircilerinden daha fazla para miktarı alacaklarını söylentilerini duydum..Sizce en mantıklısı ne olur servise götürmek mi yoksasokak arasındaki telefonculara götürmek mi ?
  YORUM YAZAN YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM..

  ...Konuyu Yanlış Yere Açtıysam Ör Dilerim...
   


  Yazan: 2en
 2. Garantisi bitsede yine ayni yere,hic degilse temiz bir islem yaparlar her yerde olan telefoncular gibi ekmek arasi doneri yagli yagli isirip bir yandanda telefona donerin aromasini veya donerin kirintilarini telefonunuza katmazlar. Ayak alti olan telefonculara goturmenizi tavsiye etmem,pahalida olsa temiz bi sekilde islem gorur telefon
   
  Samsung ile gönderdi
 3. 2en

  2en
  Para sıkıntısı oldugu için bu konuyu açtım aynı durumu yaşıyan varsa kaç paraya yaptırdılar ona göre bir fiyat alayım diye şimdi pahalı'ya yaptırmayayım[DOUBLEPOST=1408330251,1408330021][/DOUBLEPOST]Önemli olan soruları kırmızı yazdım onlardan cevap alırsam çok iyi olur :)
   
 4. Öncelikle www.teleservice.com.tr adresinden Nokia yetkili ve etkili !! servisi teleserviceden fiyat isteyin. Daha sonra telefoncularda fiyat araştırması yapın. Birde gitti gidiyor gibi siteler de yedek parça bakın (kendi tamir imkanınız varsa). Hangisi daha çok aklınıza uyarsa onu yapınız.
   
  iPhone ile gönderdi
 5. 2en

  2en
  140 tl dediler normal telefoncu 60 tl ye yaparım dedi
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 10:54