Nokia 700..! Üçüncü Parti Uygulamalar Kayboldu..!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700..! Üçüncü Parti Uygulamalar Kayboldu..!
Merhaba arkadaşlar nokia 700 telefonumu fabrika ayarlarına geri yüklemek zorunda kaldım ve telefon açıldığında telefondaki üçüncü parti uygulamaların silindiğini gördüm telefonu bilgisayara bağlayıp ovi üzerinden yazılımı tekrar yüklşe seçeneği ile yazılımı tekrar yükledim ama yine silinen uygulamalar kayboldu
silinen Youtube,CNN,Nat Geo gibi uygulamaları nerden bulacağım lütfen yardımcı olurmusunuz internetten bulduklarım ise eski versiyon uygulamalar

kelooo

Üye
nawiden indirip flash atman lazım

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
    Konu Sahibi
flash atmadan bu uygulamalar bulunamazmı

jiyan65

Üye
bendede 700 var aynı şekil Bendeki bütün uygulamalar silindi foto ve video düzenlemeler bile silindi flash atmak gerekli yakında atacam ama

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
    Konu Sahibi
ufff yav şu flash olayını sevmiyorum zaten illa buyunumu yapacağız

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Tüm gereksiz uygulamaları flashtan sonra sildim. Quickoffice, Adobe Reader, CNN, Nat GEO vs.

akinorta

Üye
Tüm gereksiz uygulamaları flashtan sonra sildim. Quickoffice, Adobe Reader, CNN, Nat GEO vs.

evet bende sildim elimden gelse nokianın my nokia gibi bazı işe yaramaz programlarını da silerdim ama olmuyor. Digiturk webtv yi de sildim quickoffice i de vs. Vs

mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
flash atmak için ne yapmamız gerekiyo,ikincisi tel de olan bütün orjinal pro lar geri gelir mi flash atsam.

cyber

cyber

Üye
üçüncü parti silindiyse geriye kalan iki parti sağlam mı bari:D
flas at kökten çözüm kardeşim ilk aldığın gibi olur

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu flash olayını belle cihazlara nasıl yüklüyoruz daha önce 5800 kullandım ve biliyordum ama 700 için baktım pek bilgi bulamadım açıkcası korkuyorum cihaza bir şey olur diye bir kaynak yada link verebilirmisiniz

esra200490

Üye
benim telefonum nokıa 700 yeni güncelleme yaptım. eski sürümdeki telefon tuş takımım daha kullanışlıydı t9 ile yazarken . ama yeni sürümde kinde zorlanıyorum. t9 ile yazarken üst kısımda kelime tahmini yapıyo ben daha iki harf yazmışken o bana mesela 6 harfli kelimeyi gösteriyo . yani eski sürümdeki telefon tuş takımını yeniden yükleyebilir miyim :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt