Nokia 700 hatsız açılıyor, hatlı açılırken kapanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

korayakca

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 700 hatsız açılıyor, hatlı açılırken kapanıyor.
Selam arkadaşlar bugün Nokia 700 telefonumla ilgili bir problemle karşılaştım. Telefonu açıyorum pin kodunu giriyorum connecting people melodisi gelen yerde telefon kendiliğinden kapanıyordu. Bende hafıza kartını ve hattımı çıkarttım tekrar açtığım da bu sefer telefon hatsız çalıştı. Sadece hattı taktım acaba dedim hafıza kartında virüs mü var diye fakat sadece hattı takmama rağmen telefonun pin kodunu girdikten sonra telefon aniden kapanıyor.
Bilgisi olan var mı acaba yardım edebilir misiniz? Format mı atmam gerekiyor ?

korayakca

Üye
    Konu Sahibi
Problemi çözebilmek için soft format attım hard format attım telefona başka bir hat taktım acaba dedim benim hatta mı problem var ama yok arkadaşlar çözülmedi sıkıntı.

Telefon şebekeye bağlanırken kapanıyor sanırım yani içinde hat varken kapanıyor. Ne olur bir çözüm yolu telefon daha 4 5 aylık. Hatsuz sıkıntı yok hatsız çalışıyor ama hatla çalışmıyor.

aklsm

aklsm

Üye
Şebeke yernde sorn vardr baglanmaya çalışırkn zorlanp kapanıyo olablr

manyax2007

manyax2007

Üye
aynı sorun geçen dükkanıma gelen müşterimde de vardı telefonu suya düşürmüştü çözümünü bulamadık flashladık ama durum yine aynıydı ilginç hatsız açılıyordu hat takınca senin dediğin gibi nokia kısmında donup kapanıyordu

bayon

Üye
garantisi varsa yolla bence arkadasin anlattığı gibi düzelecek gibi durmüyo