• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia 6700 Classic

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Nokia 6700 Classic

Nokia bu seferde yeni modeli 6700 Classic ile karşımıza çıkıyor. Nokia bu modelinde 6300’da kullandığı DNA özelliklerini kullanmış.

Telefonun şık tasarımı oldukça kaliteli bir materyalden üretilmiş. Cihazda aGPrs ve 3G özellikleri bulunuyor. Cihazda S40 işletim sistemi kullanılmış. Cihazın 5 Megapiksel çözünürlüklü kamerası oto fokus özelliği ile süslenmiş. 6700 Classic’in üstün çözünürlüklü kamerasında elde ettiğiniz görüntüleri 240 x 320 piksel çözünürlüklü bir ekranda görselleştiriyorsunuz. Cihazın hafıza boyutu 8 Gigabayt’a kadar arttırılabiliyor.

Cihazın fiyatının ise 235 Avro civarında olacağı konuşuluyor.

Ozan

Ozan

Admin
Nokia 6500 ' ün yuvarlanmış versionu gibi aslında bir anlamda da ..
Karizma bir model daha ekleniyor Nokia ailesine .

TopFury

TopFury

Üye
Nokia bu modelinde 6300’da kullandığı DNA özelliklerini kullanmış.

Bunun anlamı nedir yahu?

nokya-6300

Üye
ekranı çok küçük gözüküyor

Mevlan14qpy8c3

Mevlan14qpy8c3

Üye
Ya bu telefona tema falan bula mazmısınız

bronxanarchy

bronxanarchy

Üye
Ya bu telefona tema falan bula mazmısınız

6300 kullanıcısydım sımdı 6700 aldım, ondakı temaları bu telefonumda rahatlıkla kullanabılıyorumi bu siteden indirdiğim flash temaları ( batarya canlı ) bile kullanabılıyorum, inşallah sıkıntı cıkarmaz telefon,

ebruerol2007

Üye
arkadaşlar bende nokia 6700 a benzer bir çakma telefon var,aynısı,ama oyun yüklemek istyorum sadece içinde zar ve yapboz var,jar,sis,jad ne attıysam çalışmadı,daha doğrusu nereye atıcağımıda bilemedim tüm klsörlerde denedim,other felan,direk hafıza kartının neresine atıyoruz,ve uzantısı ne olmalı ki açsın,bilemedim ben,yardımcı olurmusunuz,lütfen,

Ercan KABACAOĞLU

Ercan KABACAOĞLU

Üye
bu telde gps var hatsız kullanılabiliyormusunuz 6700 sahiplerine sesleniyorum

tolgahan1994

tolgahan1994

Üye
bir sorum olacak 6700 dün aldık fakat kamerayı açtığımızda beklemede uyarısı çıkıyor ve gitmiyor yani kamera çalışmıyor herealde. ne yapmam gerek lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

kene06

kene06

Üye
bir kac verde yorumlar okudum 3g destegi sadece internet kullanılıyormus görüntülü konusma yokmus kamera zoom yok yorumlarda böyle yazıyor yardımcı olursanız sewinirim .....

Ercan KABACAOĞLU

Ercan KABACAOĞLU

Üye
nikelaj renginde satmayı düşünen varsa alacağım bir tane satmak isteyen ulaşsın bana unutmayın teknosada sıfır fiyatı 2 yıl garanti ki Teknosa garantisini bilen bilen garantilerin en kralıyla satılıyor o fiyata bana 300 den yukarı fiyat vermeye kalkmayın

boreas76

Üye
hala geçerli mi ilan?

bayrampasa93

Üye
bende aldim guzel telefon ama gps icin de var novi nin neden sygic felan yukliyemiyoruz ? madem gps ozelligi var

Erzurumm

Üye
bu telefona uygun harita programı war mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt