Haber Beklenen iki yeni Nokia Android telefonu Snapdragon 820 taşıyacak

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Nokia'yı bu duruma düşürüp elden ele dolastıranlar utansın
Utanmak mı halen farkında değil çoğu kişi. Nokia başına Microsoft tarafından elop cio gelmesi bir tesadüf değil. Heleki finliler müslüman olaydı o zaman nokia değil bütün ülke başına bir siyo gelirdi.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior

0343434

0343434

Üye
Nokia şu an çok iyi bir ortamda geliyor ama fırsatı iyi kullanması lazım.

iPhone ile uygulamasından gönderildi.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Utanmak mı halen farkında değil çoğu kişi. Nokia başına Microsoft tarafından elop cio gelmesi bir tesadüf değil. Heleki finliler müslüman olaydı o zaman nokia değil bütün ülke başına bir siyo gelirdi.

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne olduysa zaten o dört göz elop yüzünden oldu çok daha iyi yerlerde olabilirdi nokia

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve 0343434
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
nokianın telefonu up up up

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
şu n9 ya da Lumia 1520 nin tasarımını güncelleyip kullansınlar ya diğer tasarımlar ya Apple ya da samsung çıkması gibi geliyor
ya da direk yeni bir tasarıma geçsinler

• Beğen
Tepkiler: _JacKoLovsKi_ ve MAERKEK
bLue_SunSeT

bLue_SunSeT

Üye
N9 çıktığı dönem için gerçekten tasarım olarak beğenilen bir cihazdı ama içi doldurulamadı. Ah be nokia androide en baştan bulaşmalıydın...

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
şu n9 ya da Lumia 1520 nin tasarımını güncelleyip kullansınlar ya diğer tasarımlar ya Apple ya da samsung çıkması gibi geliyor
ya da direk yeni bir tasarıma geçsinler
facebook sayfasında yayınlayalım.

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Juha Alakarhu Nokia'ya geri döndü!

furyzer0

furyzer0

Üye
Sanırım telefon tasarımı için aldılar emin değilim ama oyle gözüküyor
Edit:kamera bolumundeymil ben tasarım bölümünde sandım özür

Sent from mTalk using lumia950

Son düzenleme:
0343434

0343434

Üye

Bu adam işin içindeyse 2017'den itibaren Samsung tekelindeki kamera başarısı tekrar Nokia tarafına geçer.

furyzer0

furyzer0

Üye
Bu adam işin içindeyse 2017'den itibaren Samsung tekelindeki kamera başarısı tekrar Nokia tarafına geçer.

samsungun tekelinde olduğunu nereden çıkardınız lumia 1020 gayet iyi 930 950 950xl da çok iyiler gün ışığında döneminin en iyileriler zaten

Sent from mTalk

0343434

0343434

Üye
samsungun tekelinde olduğunu nereden çıkardınız lumia 1020 gayet iyi 930 950 950xl da çok iyiler gün ışığında döneminin en iyileriler zaten

Sent from mTalk

Tamam da satıl başarısı bunu kanıtlar. S7'nin kamerası çok iyi. Tamam 959 XL da iyi ama satış yok. Diğer bahsettiğiniz cihazlar da eskidi. Hem güncel hem de kaliteli kameraya sahip bir Nokia cihaza artık ihtiyaç var. Ortada bu kadar iyi işler yapabilecek potansiyel varken bir de.

furyzer0

furyzer0

Üye
Tamam da satıl başarısı bunu kanıtlar. S7'nin kamerası çok iyi. Tamam 959 XL da iyi ama satış yok. Diğer bahsettiğiniz cihazlar da eskidi. Hem güncel hem de kaliteli kameraya sahip bir Nokia cihaza artık ihtiyaç var. Ortada bu kadar iyi işler yapabilecek potansiyel varken bir de.

Ben kamera başarısının samsung tekelinde olmadığını söyledim piyasa olarak tekelinde ona bir şey demiyorum

0343434

0343434

Üye
Ben kamera başarısının samsung tekelinde olmadığını söyledim piyasa olarak tekelinde ona bir şey demiyorum

Katılıyorum ama önceden bir Noki kamerası daha iyi olur algısı vardı ama bu değişiyor. Samsung'da durumdan faydalanmaya çalışıyor. Ben o nedenden ilk yorumumu yaptım zaten.

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Nokia gelecek 6 ay içinde 4 telefon duyuracak

• Beğen
Tepkiler: furyzer0 ve 0343434
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
0343434

0343434

Üye
nasıl okudun
4 cihaz
2 üst düzey 2 fiyat performans gayet iyi olurdu

Bizimki gibi pazarlarda en çok iş yapan orta segmente konumlandırılmış f/o cihazları. Eğer Nokia'da bu segmente kamerası amiral gemilerinden daha iyi bir cihaz sunup hem de fiyatı ona göre sunarsa bayağı efsane geri dönüş olur.

0MG90

0MG90

Üye
Bakalım Carl Zeiss lens kullanabilecekler mi?

Üst Alt