Nokia 6630 Kilit Kodu Kırma Kesin sonuç Denenmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

merwegs

Üye
nokıa 6630 güvenlik
kodunu nasıl kırıcam?

massacre1905

Üye
Allah razı olsun birader yaa

kesmır

Üye
o programı kım koymussa allah razı olsun ben normalde ole forumlara gırıpte yorum yapmıyorum buda omrumde bı ılk dostum sen benım artık kardesımsın sıtelerden falan anlamıom maıl atamadım ıcın bunu ekle [email protected] admın madmın kusura bakmasın nolur benı ekle sana taesekkur etmek ıstıyorum:D

--------------- Ekleme ---------------

o programı kım koymussa allah razı olsun ben normalde ole forumlara gırıpte yorum yapmıyorum buda omrumde bı ılk dostum sen benım artık kardesımsın sıtelerden falan anlamıom maıl atamadım ıcın bunu ekle [email protected] admın madmın kusura bakmasın nolur benı ekle sana taesekkur etmek ıstıyorum:D

Orfenegro

Üye
hocam 10 numarasın ya. cidden işe yarıyor. sırf telefonculara 10YTL kaptırmamak için kendi kendime dedimki 10 ytL vereceğime 10 saat net e takılsam mutlaka bişiler bulurum dedim. ve 5-6 saatte buldum . eyw emeğine yüreğine sağlık. tuş kilit şifremi kullanamıyordum. sayeden o da çözüldü. bilmeyen arkadaşlara soyleyelim. programı telefonunuza yukledikten sonra şifreniz otomatik olarak " 12345 " olmaktadir.

mcsniperr

Üye
telefondaki uygulama yükleyicisi yüklenmeye çalışan dosyanın dosya biçimini desteklemiyors diyor

morfinnarkoz

Üye
herşet 6630 için:Psaol

93fatih93

Üye
Kardeşim allah senden razı olsun varya cok işime yaradı gercekten kırılıyor cok saol

-DoĞuKaN-

Üye
Sayın arkadaşım ellerine sağlık.6630 güvenlik kodumu unuttum.İnan saatlerdir böle bişi arıodum.çok sağol

doganxx

doganxx

Üye
sağ ol kardeş

SHImaRIKSHeyY

Üye
Sana ne kadar tşk etsem azdır 2 haftadır arıodum en sonunda buldum cok tsk ederimm:)

memohayt

memohayt

Üye
saol kardeş

masternuker

Üye
arkadaşlar ellerinize sağlık çok teşekkürler çok güzel çalışıyo program emeğinize saygılar

lacivert110

Üye
çok sağol kanka sen bitanesin

Rude.

Üye
kardesım benım 6630 rar acmı0 napcaZ

semico96

Üye
Bu programı bilgisayara yükledim ama programı çalıştıramıyorum.Telefon Şuanda güvenlikk kilit kodunu istio kodu da unuttum.Lütfen Yardım!!!!!. Teşekkürler

mckan

Üye
saol kardeş fakat şifreyi tekrar olarak 12345 mi deniyecegiz

burakteko

burakteko

Üye
teşekkurler solun sifreyi çözdum programı yukledigim gibi çözdu telefonum 6630

homolog

Üye
kardeş niye benimkinde açılmıyor yaw ben kafayı yiyicem ama yinede paylaşım için tşk

munzuuur

Üye
ya baba ben acamadım bunu nasıl bısı bu rardan cıkınca sis dosyası cıkıyo

barmen1921

Üye
Arkadaşlar bu program nasıl yükleniyo telefona yardımcı olursanız sevinirim