Nokia 6230i Güvenlik Kodunu Unuttum

Sponsorlu Bağlantılar

xurat

Üye
ARKADAŞIM VERDİĞİM LİNKTE AÇILAN PEMCEREYE İMEİ NUMARANI YAZIYYORSUN ODA SANAGÜVENLİK KODUNU SIFIRLAYACAK BİR KOD VERİYOR.

scotch

Üye
çok işime yaradı tesekkur ederım

_DESCARTES_

Üye
Sağol Babacan Allah Ne Muradin Varsa Versin

mirco

Üye
NEGATİVE sogol kardes

shield

shield

Üye
bn m kisi olmuor denedim program başka MasterCode veriyor site başka kod veriyor anlamadım gitti

hami10

Üye
harb iişe yaradı beklemiyodum hiç teşekkürler kardeşim..

ARKADAŞIM VERDİĞİM LİNKTE AÇILAN PEMCEREYE İMEİ NUMARANI YAZIYYORSUN ODA SANAGÜVENLİK KODUNU SIFIRLAYACAK BİR KOD VERİYOR.

BaDThings

BaDThings

Üye
kardeş vermiş oldun o link güzlde sadce s60 telefonlarda ve sadece bazı s40 modellerde işe yarıyor bendede 6280 var bende değiştirdim daha sonra unuttum şimdide telefoncuya gidip para bayılmak zor geliyo

enes442

enes442

Üye
benim bildiğim böle bir program yoq

velahosting

Üye
6230i de denedim ve sonuç olumlu. en azından bir daha işe yaramıycak bile olsa telefonun açılışındaki güvenlik engelini kaldırmama yetti :)

emresan

Üye
Öncelikle Selamlar Genel Olarak Türklerin Beyni HiÇ Çalışmıyor LAFI GENELE ATIYORUM :)
Arkadaşımızın < << Verdiği Bu Site Doğrudur SizDen e MaiL İstiyo *#06# < Bu KoDU SİTEYE YAZIP ENTERE BASTIKTAN SONRA KOD ÇIKIYO
VE SİZ OTOMATİK OLARAK HEMEN MAL GİBİ ANA MENÜ AYARLAR GÜVENLİK VE GÜVENLİK KODUNU DEĞİŞTİR VEYA TUŞKİLİDİ GÜVENLİK KODU VEYA FABRİKA AYARLARINI GERİ YÜKLEYE < VERİLEN MASTER CODEYİ YAZIYOSUNUZ BU <YANLIŞ Bİ DURUM BENCE :(

YaPMaNız GeReKeN ŞU >>>> :) CİHAZA BAŞKA BİR HAT TAKIP PİN KODUNU GİRDİKTEN SONRA GÜVENLİK KODU İSTECEYEKTİR TELEFON DİREK MASTER CODEYİ ORAYA YAZIP EVET< DİYOSUNUZ < GÜVENLİK KODUYLA SONRADA

ANA MENÜ
AYARLAR
ORDAN< GÜVENLİK
GİRDİKTEN SONRA
GÜVENLİK KODUNU DEĞİŞTİRİP AYNI SİTEDE VERİLEN MASTERCODEYİ YAZIYOSUNUZ ONDAN SONRA YENİ KOD İSTİYO KAFANIZA GÖRE Bİ KOD YAZABİLİRSİNİZ

ÖNEMLİ NOT <:agla

GÜVENLİK KODUNU KOYDUĞUNUZ TELDE O SİMKART İLE GÜVENLİK KODUNU DEĞİŞTİRMİŞSİNİZDİR < VE BAŞKA BİR HAT TAKINCA GÜVENLİK KODU İSTER + SİZİN GÜVENLİK KODU KOYDUĞUNUZ SİMKARTI < OTOMATİK OLARAK OKUR < :oke:

İRTİBAT: Turkiye@hacker
0212 664 78 01
05389541235

BU VERDİĞİM BİLGİLER HER TELEFON İÇİN GEÇERLİDİR :)

Bİ TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN <:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Öncelikle Selamlar Genel Olarak Türklerin Beyni HiÇ Çalışmıyor LAFI GENELE ATIYORUM :)
Arkadaşımızın < << Verdiği Bu Site Doğrudur SizDen e MaiL İstiyo *#06# < Bu KoDU SİTEYE YAZIP ENTERE BASTIKTAN SONRA KOD ÇIKIYO
VE SİZ OTOMATİK OLARAK HEMEN MAL GİBİ ANA MENÜ AYARLAR GÜVENLİK VE GÜVENLİK KODUNU DEĞİŞTİR VEYA TUŞKİLİDİ GÜVENLİK KODU VEYA FABRİKA AYARLARINI GERİ YÜKLEYE < VERİLEN MASTER CODEYİ YAZIYOSUNUZ BU <YANLIŞ Bİ DURUM BENCE :(

YaPMaNız GeReKeN ŞU >>>> :) CİHAZA BAŞKA BİR HAT TAKIP PİN KODUNU GİRDİKTEN SONRA GÜVENLİK KODU İSTECEYEKTİR TELEFON DİREK MASTER CODEYİ ORAYA YAZIP EVET< DİYOSUNUZ < GÜVENLİK KODUYLA SONRADA

ANA MENÜ
AYARLAR
ORDAN< GÜVENLİK
GİRDİKTEN SONRA
GÜVENLİK KODUNU DEĞİŞTİRİP AYNI SİTEDE VERİLEN MASTERCODEYİ YAZIYOSUNUZ ONDAN SONRA YENİ KOD İSTİYO KAFANIZA GÖRE Bİ KOD YAZABİLİRSİNİZ

ÖNEMLİ NOT <:agla

GÜVENLİK KODUNU KOYDUĞUNUZ TELDE O SİMKART İLE GÜVENLİK KODUNU DEĞİŞTİRMİŞSİNİZDİR < VE BAŞKA BİR HAT TAKINCA GÜVENLİK KODU İSTER + SİZİN GÜVENLİK KODU KOYDUĞUNUZ SİMKARTI < OTOMATİK OLARAK OKUR < :oke:

İRTİBAT: Turkiye@hacker
0212 664 78 01
05389541235

BU VERDİĞİM BİLGİLER HER TELEFON İÇİN GEÇERLİDİR :)

Bİ TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN <:oke:

BUDA OLMADI ARKADAŞLAR

*#7370# < YAPARSIN ÇIKAN AYAYARA TAMAM DERSİN HERŞEY SIFIRLANIR

HADİ DİYELİM BUDE OLMADI

TELEFONUNUZUN SİM KARTINI VE HAFIZA KARTI VARSA BUNLARI ÇIKARTIP BATARYAYI TAKIP (*) TUŞU (3) TUŞU VE(YES) TUŞUNA AYNI ANDA BASILI TUTUP TELEFON AÇMA DÜĞMESİNEDE YANİ 4 DÜNE AYNI AND BASILI TUTUP EKRANA IŞIK GELİNCE ' FORMATTING ' <
YAZISI GELİCEK VE 5 10 DAKİKA BEKLEDİKTEN SONRA TELEFONUN IŞIĞI YANIP SÖNÜCEK SİZDE SİMKARTI VAR HAFIZA KARTINI TAKIP AÇIN TELEFONU 100DE 100 GARANTİLİ ÇOK DENEDİM OLUYO < :)

RAP + :@:box

• Beğen
Tepkiler: maglife

bukalemun82

Üye
Çözebilirsin servise gitmene gerek yok bun dene linki tıkla bana haber ver.sanırım bu işini görür.

emreozpinar

Üye
benim 6230i ve hiçbiri işe yaramıyor.

dj_echo

Üye
formaylayınca ingilizce oluor mu telefon?

dj_echo

Üye
formaylayınca ingilizce oluor mu telefon?

lizer38

Üye
sen bana imei sinin söyle ben hemen bulum

burii_55

Üye
saoll kardeşş işimzie yaradınn

gs--

Üye
ya imei numaramı öğrenmem için teli açığ *#06# yi tuşlucm ama tuş kilidini açamıorumki nasıl yazıp öğrencm ??
:@

casus ismail

casus ismail

Üye
Bunun çaresi , servise gidip , telefona Flash attırmak malesef

mmzzkk

mmzzkk

Üye
benim de olduuu süper site..
birde şunu söyleyeyim lütfen telefonla ilgili bişi bilmeyenler konuşmasın..
telefona ölümden başka her çare varr...

Üst Alt