Nokia 6120c ile ilgili soru ve problemlerinizi yanıtlamaya çalışacağım ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prowmen

Üye
arkadaşım ben telime lcg smartmovie yi yükledim ve epey zamanda beridir normal bi şekilde kullaniyuordum telimi bi sorundan dolayı fabrika ayarlarına çevirdim sorunumu giderdim smartmovie yi tekrar kurdum programa girdim ve bir film açacakken beni dışarı attı programı sildim tekrar yükledim,kapatıp açtım yine aynı hatayı verdi neden

ziya09

Üye
bendede 6120 var versiyonu v06.01 ve bi üst güncellemeye geçemedim.cihaz yöneticisinden güncelleştirmeleri kontrol et diyorum bağlantı hatası diyor v7.10 nasıl geçtiniz bi yardımcı olursanız mutlu olurum

celibar

celibar

Üye
farklı bağlantı noktalarını dene turkcell internet, turkcell wap, avea wap vb. Olmadı pc suit programını kullanarak bilgisayarda güncelle....

ziya09

Üye
bilgisayarda ps suit ile güncelle diyorum ama cihasınızdaki versiyon son versiyon sürümüdür diyor v06.01 en son günclleme versiyonu buymuş yani

celibar

celibar

Üye
*#0000# yapıp rm-xxx gibi bi şey yazar.güncellemeler buna göre aynı model için farklı güncellemeler çıkabiliyor.senin telefonda ne yazıyor.mesala benim ki rm-243 ve 7.1 versiyonu.

necirvanoslu

Üye
celibar ben orhan sen neler yapıyon :D:D

celibar

celibar

Üye
bildiğin gibi :D :islik

salvador106

salvador106

Üye
kardeşim ben telefona 7370 kodunu gırıp format attım daha oncekı formatlarımda sorun yoktu ama bu sonuncu attıgımda hıc bır sıs yi kabul etmıyo yanı sertifika henüz geçerli değil sertifıka suresı gecmıs yada telefonun ayarları yanlış diye bi uyarı veriyo sence bunun sebebi nedir. bu arada sertifikaladım ama aynı :S

celibar

celibar

Üye
muhtemelen saat ve tarih geri kaldığı için bu hatayı veriyo.telefonun tarihini şimdiye ayarla....

salvador106

salvador106

Üye
muhtemelen saat ve tarih geri kaldığı için bu hatayı veriyo.telefonun tarihini şimdiye ayarla....

cok saol kardesim saat tarih aynı ama 1 sene ileri aldığımda düzeldi saolasın :oke:

Aporia

Üye
Nokia 6120c adobe flash player yüklenebiliyor mu? Opera mini den nete giriyorum bazı sayfalarda video vb. şeyler için istiyor. Cevap verirseniz çok sevinirim.

celibar

celibar

Üye
malesef flash player yüklenmiyor.

Aporia

Üye
Teşekkür ederim

herek

Üye
nokia 6120 için tv programı varmı? varsa bana indirme linkini atabilirmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...