nokia 603 kullaniyorsan dua et bataryan bozulmasin nokia shopta bile yok

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anilakbay

Üye
Umarım böyle bir sorunla karşılaşmam. Yeterince sorunlarından bıktım zaten.. Çok pişman oldum nokia aldığım için bir daha dünyanın en iyi telefonunuda üretse almam!!

hidayet02

hidayet02

Üye
Bayfirsat.com.tr'de 2022 Adet Stok Varmış Ama Fiyatı 4 TL Daha Pahalı:)

Link:

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye
Hemen Satıyom Telefonu :D

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bayfirsat.com.tr'de 2022 Adet Stok Varmış Ama Fiyatı 4 TL Daha Pahalı:)

Link:

2022 için stok kodu diyor adet demiyor hacı abi artı 29 lira kdv dahil 4 lira pahalı değil çok ucuz geldi bana normalde 40-50 lira civarı olması lazım?

hidayet02

hidayet02

Üye
2022 için stok kodu diyor adet demiyor hacı abi artı 29 lira kdv dahil 4 lira pahalı değil çok ucuz geldi bana normalde 40-50 lira civarı olması lazım?

Aşağıdaki Mesajıma Oranla 4 TL Pahalı Dedim Yoksa Çok Ucuz İkiside:)

Sanalpazar.com da Satılıyor Şuan 4 Adet Kalmış. Fiyatıda Çok Ucuz Kaçırma Derim. Hem Kredi Kartının Yanında Posta Çeki Havale Gibi Ödeme Seçenekleride Mevcut:)

Link:

Yigit315

Yigit315

Üye
Arkadaşlar 2 batarya'da orjinal değil. bilginiz olsun.Zira kendim telefon ve aksesuar toptancında çalışıyorum. Bilginiz olsun orj. batarya 50 TL'nin altındaysa orjinalliğinden şüphe edeceksin :) Bazı kardeşler telefonu bozar cebimde patlar vs. gibi şeyler demişler. Asla öyle birşey olmaz korkmasınlar. Bataryanın patlaması için telefonun şase yapması şart.

Anil kardeş takma kafana.Git bi telefoncuya 1 tane 3L al kullan...En azından orj. bulana kadar.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
meme4

meme4

Üye
    Konu Sahibi
servisi bugun aradim cihazi yollayin dedim cihaz 1 hafta icinde bataryasiz olarak gelcek dedi bataryayi sorunca 1 aydan once gelmez dedi 1 ay daha bataryasiz kullancam 4 aydir bataryasiz kullaniyom lanet olsun inanmayan olursa batarya sorununu nokia destek hattini arasin sorsun sizi nokia shop kvk genpa teleserviseye yonlendircekler tumunu arayin sorun yok hic bir yerde bu batarya

farukbekl

farukbekl

Üye
Ne bataryaymış arkadaş...) adamları resmen sinir küğü etmiş

Aws- Me.

Aws- Me.

Üye
Nokia Kendi Kendini Bitirdi. 5800 Aldk Kasa Açıklğı Filan Derken 50 Gün Sonra 3. Parti Üretilmis Sorunsuz Telefonumu Aldım. Nokia N9 Aldım Donanımsal Sorun Yok Çok Şkr Ama Bu Seferde MeeGo Artık Gelştrlmeyecek Denildi Yine Ağzmzı Bozduk. Lumia 900 wp7.5 Alalım Dedik Yurtdışından Sipariş Ettik 1 Hafta Sonra Lumia 920 wp8 Çıktı Lan Madem 920 Çkartcan Nie 900 Çkaryon yada Madem N9 a Destek wermicen Nie Çıkaryn Elimizde Kaldı Nokialar Ya Ne Alcaz? iPhone Taklitcisi Samsung mu Yoksa Kısıtlamalı iPhone mu ?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Nokia Kendi Kendini Bitirdi. 5800 Aldk Kasa Açıklğı Filan Derken 50 Gün Sonra 3. Parti Üretilmis Sorunsuz Telefonumu Aldım. Nokia N9 Aldım Donanımsal Sorun Yok Çok Şkr Ama Bu Seferde MeeGo Artık Gelştrlmeyecek Denildi Yine Ağzmzı Bozduk. Lumia 900 wp7.5 Alalım Dedik Yurtdışından Sipariş Ettik 1 Hafta Sonra Lumia 920 wp8 Çıktı Lan Madem 920 Çkartcan Nie 900 Çkaryon yada Madem N9 a Destek wermicen Nie Çıkaryn Elimizde Kaldı Nokialar Ya Ne Alcaz? iPhone Taklitcisi Samsung mu Yoksa Kısıtlamalı iPhone mu ?

ne yapsın adam yeni telefon çıkarmak için senin telefon alacağın vakiti mi beklesin veya telefon aldıktan hemen sonra sen yeni aldın diye telefon mu çıkarmasın? Ayrıca lumia 900 çıkalı bayağı oldu.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

ne yapsın adam yeni telefon çıkarmak için senin telefon alacağın vakiti mi beklesin veya telefon aldıktan hemen sonra sen yeni aldın diye telefon mu çıkarmasın? Ayrıca lumia 900 ahlaki bayağı oldu.

yahu ben c6 aldım c7 yi niye çıkardı ki :ehe

punisher123

punisher123

Üye
Lumia 900 çıkalı çok oldu,Adamlar çıkarsa suç çıkarmasa suç,Bu müşteriyede hiç yaranılmıyor be..

Anußis

Anußis

Üye
BP-3L'nin 603lere uygun olan (lumia 710da kullanılan) bataryadan bulabilirsem kesinlikle alacağım 2200mAh cok iyi gidecektir. ayrıca ben o kadar konuşmama ramen 2 günden kısa sürede bitiremiyorum şarjı 3g açık sadece internete girmiyorum

StaLKeR-190E

StaLKeR-190E

Üye

ne yapsın adam yeni telefon çıkarmak için senin telefon alacağın vakiti mi beklesin veya telefon aldıktan hemen sonra sen yeni aldın diye telefon mu çıkarmasın? Ayrıca lumia 900 çıkalı bayağı oldu.
Nokia yeni Telefon Çıkarsın Ama Eskileri Unutmasın . Hemen Onu Bırakıp Buna Geçiyo. Hemen Unutuyo Eski Telefonları

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Nokia yeni Telefon Çıkarsın Ama Eskileri Unutmasın . Hemen Onu Bırakıp Buna Geçiyo. Hemen Unutuyo Eski Telefonları

eski eskide kaldı nokia çok büyük hatalar yaptı mesela meego'yu bırakmak ve geliştirmemek için ama dün lumia 920 ile 820yi tanıttı ama bu telefonlara 808den daha iyi bi kamera koyup 808in itibarını bozabilirdi. Veya wp7 li telefonlarına desteğini kesebilirdi ama yapmadı bundan sonra da yapmayacak. Izlediği politikasını değiştirdi nokia. Hatta yakında alt segment wp7 telefonlar çıkaracak bu telefonlar lumia 800 seviyesinde olacak lumia 900 den yüksek alt segment cihaz çıkarırsa ne lumia 900ün ne de 800ün bi itibarı kalır.

Anußis

Anußis

Üye

eski eskide kaldı nokia çok büyük hatalar yaptı mesela meego'yu bırakmak ve geliştirmemek için ama dün lumia 920 ile 820yi tanıttı ama bu telefonlara 808den daha iyi bi kamera koyup 808in itibarını bozabilirdi. Veya wp7 li telefonlarına desteğini kesebilirdi ama yapmadı bundan sonra da yapmayacak. Izlediği politikasını değiştirdi nokia. Hatta yakında alt segment wp7 telefonlar çıkaracak bu telefonlar lumia 800 seviyesinde olacak lumia 900 den yüksek alt segment cihaz çıkarırsa ne lumia 900ün ne de 800ün bi itibarı kalır.

iyide Lumia'nın belli bir standart çizgisi var arkası büyük ve hantal bi cihaz Lumia serisinde görülmez

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

5 senelık cihaza güncelleme çıkarmak unutmak mı siz olsanız ne yapardınız tek modellemi yola devam edersiniz.

MaxipmaN

Üye
lumia 900 e destek kesmekle c6-01 gibi 1. nesillere dolby koymamasıyla iyicene cıvığını çıkardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...