Nokia 603 İnternete girememe sorunu nasıl 1ghz ?

 • 29 Eylül 2012
 • 4928 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba arkadaşlar.Vodafona aylık 3TL'ye facebook twitter paketimiz var fakat sürekli eylemsiz kalıyor giremiyorum Vodafone İnternet erişimini seçiyorum girersede aşırı yavaşlık oluyor ve bir yerden sonra girmiyor kalıyor öyle.Sorun nerde acaba?
   


  Yazan: buko59
 2. internet ayarılarını yeniden yükle.. Vodafone sitesine gir üye girşiyap online olarak telefonun modelini falan seç sonra ayarlara tıkla ve siteden otomatik internet ayarları telefonuna gelecek ordan intrnet ayarlarını yeniden yüklettir.
   
 3. Bunun İşlemci İle Alakasını Kurmuşsun Ama Yanlış. İnternet Hızı Bulunduğun Yerin Konumuna Ve Şebekenin Çekip Çekmemesine Bağlı.. Ayrıca 3G Olup Olmadığıda Önemli.. Ayrıca Telefonu Bende Kullanıyorum Hiçbir Sorunum Gayet Memnunum :)
   
 4. telefonun işlemci hızıyla internet hızının bir bağlantısı yok. arkadaşların da dediği gibi bulunduğun noktada 3g çekmesi önemlidir. bende de turkcell'in tanışma paketi var 20mb'tan sonra hızı 5 kbps'ye düşürüyolar :D denemek için aldım işte. neyse 3g çekmeyen yerde nerdeyse hiç bağlanmıyor, 3g çektiğinde daha çabuk giriyor.
   
 5. Teşekkür ederim dediğinizi yapmaya çalışıyorum, fakat Nokia 603 listede bulamadım neyi işaretleyeceğim? :/

  < Resmi açmak için tıklayın >  3G'yi kapatayımmı hocam vodafone online dan?

  - - - Eklendi - - -

  İnternete 3g ilemi bağlantı yapıyor telefon :hmmm
   
 6. hocam c7 c6-01 gibi tel varsa onlara bak ve işaretle
   
 7. Teşekkür ederim arkadaşlar sorun çözüldü girebiliyorum sorun ayarlardaymış hattımızda yeniydi.:tşk:
   
 8. Bende de 603 var , evdeki pc'nin internetinden hızlı , 1 mb ile indiriyorum 3.5 g açık olunca , o nasıl olucak . Vodafone ayarlarını tekrardan yap. Farklı tarayıcılardan dene.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 04:41