nokia 603 için unsigned uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 için unsigned uygulamalar
Evet arkadaşlar bu uygulamalar için hackli tel olması gerekiyor diye duydum
1-hackten kasıt nedir? zararı varmıdır? varsa nedir?
2-telefonda sıkıntı çıkarıyor mu ve fp2 de yapılabilir mi
3- hackledkten sonra gelen güncellemelri alabiliyor muyuz
4-Bu hack işi nasıl yapılıyor yardımcı olacaklar özelden veya burdan yardımcı olurlarsa daha bir çok sorum olacak :))))

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
off uzunmuş baya :)) bi konuda telefon hafızasının 253mb ile başladığı yazıyordu birde bu hack in tıkla yüklensin olanı yokmuydu :))

asigsasi

asigsasi

Üye
var hatta telefonu salla telefon hacklı olsun :)

şaka bir yana yapmak için denemelisin ve kendin için birşeyler öğrenmiş olursun

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
:D hayır şu yönden diyorum nokia flash atma konusunu biliyorsunuz ordan flash atayım dedm 603 zaten anlatılanın tıpkısını yaptım
beceremedm birde hiç bilgim yok herkes güzel şeyler yapıyor merak ettim için hazr varmı diye sormuştum bu konulara çok yabancıyım
anlıcanız :)

asigsasi

asigsasi

Üye
oradaki konu sahibine linkler için pm atabilirsin

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
öm attım inşallah döner birde kurulum için yardımcı olsaydın on numara olurdu forumda var flash atmakla ilgili ama 603 fp2 kullanıcısıyım
en iyi ve düzgün bir şekilde nasl yapabilirim bu işi

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modi...808-as-symbian-evols-01-01-2013-a-740829.html

Arkadaşlar linkdeki konunun kurulumunu nasıl yapabilirim
win 7 32 bit kullanıyorum telefonum 603 fp2

Not: Bu konular hakkında çok yabancıyım lütfen sabırlı ve özenli bir şekilde cvp alırsam çok sevinirim
Not: Forumda anlatımlar var fakat anlamadım fp1 fp2 farkediyor galiba ya da flash atma ile cwf atma işi değişiyor sanırım
tam anlamadım kurulum linklerini özellikle sıkıntı yaratmayan bi link olursa çok çok sevinirim teşekkürler şimdiden..

ANIL

ANIL

Admin
O yazılımı yüklemek istiyorsan orada verilen dosyalarla aynı işlemi uygulayacaksın.

CABBAR

CABBAR

Üye
Cfw'yi Flaşla yüklemekten mi bahsediyorsun ?

- - - Eklendi - - -

Yani telefonuna modifiye yazılım mi yüklemek istiyorsun

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
linkdeki modifiyeyi telefona kurmak istiyorum sadece flash atmak cwf kurmak çok yabancı geliyor :S ona göre yardımcı olursan sevinirim =))

ANIL

ANIL

Admin
Tek konudan devam edelim. Aralarında bir fark yok cfw dosyalarını kullanacaksın sadece fakat konuda arkadaş ''yazılım sıfırla'' ile atın demiş sende o şekilde yaparsın.

ErSin9006

Üye
    Konu Sahibi
bi sıralama yapar mısınız basit ve genel bi şekilde rica etsem dosya seçme ya da yükleme işi çok yabancıyım cidden :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt