nokia 603 dokunmatik sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kakuna

Üye
    Konu Sahibi
nokia 603 dokunmatik sorunu.
Arkadaşlar telefonu 4 aydır kullanıyorum. Son zamanlarda telefonun dokunmatiği tutukluk yapmaya başladı bir simgeye yada sekmeye tıkladığımda işaretli olarak kalıyor.:ağlarım: Aynı simgeye tekrar tıklayınca bir kaç saniye sonra uygulama ya da sekme açılıyor.:hmmm Mesaj yazarken sıkıntı oluyor. Örneğin silme düğmesine bastığım zaman dokunmatik takılı kaldığı için yazdıklarım siliniyor. FP2 güncelleme yaptım bugün soft format denedim değişen bir şey yok. Ayrıca telefon arkaplanda uygulama çalıştırıyormuş gibi kasmaya başladı. Garanti teleservis'e göndermeli miyim? yoksa halledebileceğim bir şey mi?

MaxipmaN

Üye
flash at, jelatinler 6 aydan sonra ekranı sapıttırıyor ben yaşadım

kakuna

Üye
    Konu Sahibi
Aslında bu flash atma işlerine yeni başladım Samsung konusunda kendi FW'mi bile yaptım ama nokiadan çekindim biraz. Güncellemeler geri alınamıyormuş,flash attıktan sonra diğer ugulamalar siliniyormuş ilk gün gelen uygulamalar olmuyormuş tek tek yada paket halinde hepsini flashlamak gerekiyormuş falan bana uzun iş gibi göründü. Telefon ikinci el falan olsa korkmam da daha sıfır bide garantisi devam ettiği için çekindim. Brick olup elimde kalsın istemiyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt