Nokia 603 almaktan vazgeçtim samsung almayi düşünüyorum bütçe (250-275) tl(ikinci el)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
atom23

atom23

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 603 almaktan vazgeçtim samsung almayi düşünüyorum bütçe (250-275) tl(ikinci el)
Nokia 603 alcaktım ama telefonu alacağımız yer tanıdık olduğundan bana Nokia 603 almasın Samsung un güzel modelleri var ondan alsın demiş.Sizce bu bütçeyle Samsung mini mi,Samsung young mı,Samsung Wave 2 mi , Samsung mini 2 mi, yoksa Samsung gio mu alayım?

09Samet60

Üye
ben ace 2 kullanıyorum super telefon 4.1 forumda guncellemede yaabılırsın ıstıyorsan telefonun acmadıgı uygulama yk

UpOneTR

UpOneTR

Üye
O fiyata mini 2 öneririm muhteşem telefon o özellikle temple run 2yi bile çalıştırıyo :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ace 2 o fiyata zor bulur...

09Samet60

Üye
ben ace 2 yı vatanda hafta sonu ındırımıyle 579 a aldım şarjı eger sureklı oyun oynarsan 6 saat bırakır sadece konusma yaparsan 3 gun gıdıyor bu batarya programsız boyle

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ace 2nin ram kaçtı?

Kasıliyor donuyor iyi değil diye biliyorum?

09Samet60

Üye
gta 3 ındırdım donma yok nova temle run 2 ve özde donma yok most wanted ve aslhpatda donma yok ram 820 olması lazım çift cekırdek odaklanmalı kamera bulanık gozuken yerlerı otomatık netleştırıyor ayrıca 4,1 android guncellemesı war ben 2,3 de bu oyunları denedım

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yanlış bilgilendirilmişim o zaman :) bende kimseye önermiyodum :)

:tşk:

Sarangni

Sarangni

Üye
Ace 2nin ram kaçtı?

Kasıliyor donuyor iyi değil diye biliyorum?

768 kullanılabilir ram GB 555 JB de 620.

Kullanıma bağlı öyle çok donma felan yok. Tabi bu hangi uygulamaları kullandığına bağlı. Benim hatun çok memnun

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
:tşk:
Ben sadece duyduğumu söylemiştim :)

atom23

atom23

Üye
    Konu Sahibi
ben ace 2 yı vatanda hafta sonu ındırımıyle 579 a aldım şarjı eger sureklı oyun oynarsan 6 saat bırakır sadece konusma yaparsan 3 gun gıdıyor bu batarya programsız boyle

Ben 2.el alıcam ace 2 lerin 2.elleri 390 tl den başlıyor bütçem yetmez...

09Samet60

Üye
kardeş bence androit lerın 2 cı elını alma

- - - Eklendi - - -

bekle paranı bırıktır sıfır al

atom23

atom23

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bence androit lerın 2 cı elını alma

- - - Eklendi - - -

bekle paranı bırıktır sıfır al
Telefoncu tanıdık olduğundan alıcam almak zorundayım başka telefonum yok..

- - - Eklendi - - -

Yukarda yazdığım telefonların şarjları tam olarak kaç gün gider (internet e ihtiyaç olunca girerim,telefonda oyun oynamam)?

SheFy

SheFy

Üye
O fiyat aralığındaki android tellerden hayır gelmez. Alırsın 1 yıl bile götürmeyebilir. Seni idare edebilecek and. Tellerin 2. Elleri 350-450 TL arası değişiyor. Ace 2 zaten 250-300TL arası bulursan ikinci elini hiç bekleme al. Ama çok zor bulman.

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Seçeneklerin arasından Wave 2 hepsini teknik anlamda ezer geçer. Senin için oyun çok önemliyse mini 2 alabilirsin. Wave 2'de oynayabileceğin HD oyun azdır ama senin yerinde olsam düşünmeden Wave 2'yi alırdım.

avast

avast

Üye
hocam mini2 saydıkların arasında samsung badayıda bıraktı ama mini2 ye adnroid rom falan olayı var yani sorunsuz takılıyorum simdi ben

atom23

atom23

Üye
    Konu Sahibi
Seçeneklerin arasından Wave 2 hepsini teknik anlamda ezer geçer. Senin için oyun çok önemliyse mini 2 alabilirsin. Wave 2'de oynayabileceğin HD oyun azdır ama senin yerinde olsam düşünmeden Wave 2'yi alırdım.
Telefoncu Nokia 603 ün ilerde sorun çıkartabileceğini söylemiş siz Nokia 603 telinizden memnun musunuz kaç yıldır kullanıyosunuz ne gibi sorunlar çıkartıyor?

MaxipmaN

Üye
Telefoncu Nokia 603 ün ilerde sorun çıkartabileceğini söylemiş siz Nokia 603 telinizden memnun musunuz kaç yıldır kullanıyosunuz ne gibi sorunlar çıkartıyor?

destek bitti symbiana mini2 falan al nokia alma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt