nokia 5800 yeni versiyon v40

Sponsorlu Bağlantılar

cgedikk

cgedikk

Üye
selam arkadaslar bende 5800 aldım cok güzel cok bir telefon birseyi yapamadım normal videoları yükledim açmıyor hangi formatra cevirmem gerekiyor mp4 yaptım yine olmadı anlamadım gitti acaba uzun filim açmıyormu bu telefonn:hmmm

Format Factory programını arama bölümünden arat forumda var.. 5800 bulup mp4 formatına cevırebılırsın. ben catır catır izliyorum.:box

zisan

Üye
Peki arkadaşlar şimdi zamanında opda dan dosyaları almıştım.Signed yapıyorum halen programları da..Sorum şu: Versiyonu yükselttiğim zaman hala kullanabilecekmiyim dosyaları???

gazman86

Üye
Bende v40 sürümünü yükledim tlfna nedense takılmalar başladı radyoda,kısayollara basıldığında çalışmama kamera düğmesine basıldığında kameranın açılmaması eski sürümünü yeniden yüklesem düzelirmi acaba bilen birisi varsa yardım etsin yoksa servisini vereceğim inşallah hallederler...

_play_06

_play_06

Üye
o kdr zmn dır v40ı kullanıyorum bu sorunklaın hıc bırylede karsılasmadım =)

aypay_16

aypay_16

Üye
arkadaslar ben v40 yukledım hıcbır sorun yok tel gayet ıyı ve hızlı gunde 200 250 mesaj yazıyorum sureklı hıcbır kasılma yok yuklemenızı tavsıye ederım 10 numara makıne :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Bende v40 sürümünü yükledim tlfna nedense takılmalar başladı radyoda,kısayollara basıldığında çalışmama kamera düğmesine basıldığında kameranın açılmaması eski sürümünü yeniden yüklesem düzelirmi acaba bilen birisi varsa yardım etsin yoksa servisini vereceğim inşallah hallederler... arkadas v 40 ı yuklemıssın bır daha v 31 yapamazsın hem v40 gayet ıyı ve cok guzel olelıklerı var kotu dusunmeyın senın telde takılmalar varsa yuklu olan prglardan dır bırak keyfını cıkar telın :hmmm

yaskokey

Üye
Arkadaşlar bilişim sektöründe çalışıp da kendine faydaıs olmayan bu adama yardımcı olurmusunuz:) ?
1) Bu versiyon nereden ve ne şekilde yükleniyor?
2) Gerçekten övüldüğü gibi mi?
3) 5800 ile ilgili forumlarda wireless sorunu var deniliyordu. Ben az önceye kadar yaşamamıştım bu sorunu, yeni versiyon bu sorunu ortadan kaldıracakmı?
Şimdiden teşekkür ederim...

xlight853

Üye
ya arkadaşlar v40 yükledim. menüde indirme öğesi yok. ha birde birinde v50 yüklemiş

enjo3

Üye
bende v50 yukledım bendede ındırme ögesi yok.

Üst Alt