nokia 5800 yeni versiyon v40

Sponsorlu Bağlantılar

BloodRunner

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 yeni versiyon v40
Ben az önce yeni versiyonu yükledim fakat aradaki farkları tam olarak anlamadım benim gözüme çarpan menü bölümündeyken indirilenlerin kalkması yani 12 tane seçenek varken 11 e düşmesi ve mesaj yazmada yana çevirince büyük qwerty klavyenin çıkması başka ne tür özellikler var

• Beğen
Tepkiler: blueyesse ve Aglot00

techno_esh

techno_esh

Üye
Bu sefer nokia çuvalladı kardeş bir yerleri düzeltirken diğer yerlerden bozuyo
tel. hard format atarsan 5530 un ana ekranı geliyo
alarm çalarken kapatamıyosun anca kırmızı tuşa basınca cıkıyo
arama geldiğinde tuşkilidini açıp konuşuyosun ve bazı arkadaşların radyolarında da problem var

talo96

Üye
bnde bi tane 6630 war kendi kendine yazıtipi deişti telefonun yazıtipi mal gimioldu sitede konu açamadım bna yardımcı olabilirmisiniz?

techno_esh

techno_esh

Üye

BloodRunner

Üye
    Konu Sahibi
çok sağol ya kinetic scrolling güzelmiş :D

bilo0099

Üye
arkadaşlar bende yeni versiyonu yükledim (40) ama tel kapalıyken alarım calısmıyo özellıkle 4 yada 5 saat gibi ileri bi saate kurduysam alarım calışmıyo aynı sorunu yasıyan varmı

hakan_2900

Üye
bende güncelledm hiçbir sorun yok gayet başarılı olmuş bu versiyon ....

e-njoy

e-njoy

Üye
Güncellestirme yapıcagım yeni olmuş sanırım güncelleme görmemişim pardon.

zko885

Üye
walla v40 cok güzel olmus deneyın bence alarmda sorun yok suan ama sabah belli olur işe geç gidersem alarm bozuk demektir

omerduman

Üye
saool kardes

akimito

akimito

Üye
radyo bazen saçmalıyor ama diger bahsettiginiz sorunlar ilekarşılaşmadım hiç

cgedikk

cgedikk

Üye
bazı arkadaşlar sorun çıktığını belirtmişler, karşılaştıkları şikayetleri paylaşmışlar. tarafımca teşekkür ediyorum. ben v30 kullanıyorum ve de yeni versiyonu henüz güncellemedim. yani bu sorunlar varsa eğer yüklemem daha iyi.şükür hiç bir sorun yok.bakalım diğer arkadaşların da görüşlerini, şikayetlerini alırsak daha iyi olacaktır. saygılar:bigstar:

forever444

Üye
versiyon 40 yükledikten sonra artık arama yaptığımda birileri aradığında ses artırma azaltma simgesi daima görünüyo ve en yukarıyı seçmiş ve devamlı artırma tuşuna basıyomuş gibi bip bip seslerinden konuşamıyorum bile telefondaaaaa

bu ne biçim bi sorunn

KoLeRa(NyZ)

KoLeRa(NyZ)

Üye
ARKADAŞLAR BENDE 5800 EM ALMAYI PLANLIYORUM AMA Bİ İİİ DİOLAR Bİ KÖTÜ NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRDIMMMmmm:hmmm:halay3::halay3:

cgedikk

cgedikk

Üye
kardeşim 5800 süper bir telefon.. alırken biraz dikkatli olursun o kadar.üst kısmıda kasa açıklığı yok sa incelersin ve de çin malı olmadığı sürece bence almanı tavsiye ederim... film izleminin dev müzik arşvinin ve de en sevdiğim W-Lan kullanmanın zevkine varacaksın..bu özellikler bu paraya hangi telefonda var?:ehe

baranas

Üye
Ankara media markt ta 1. seri kalmışmıdır ona göre alcamda

bymodel

Üye
selam arkadaslar bende 5800 aldım cok güzel cok bir telefon birseyi yapamadım normal videoları yükledim açmıyor hangi formatra cevirmem gerekiyor mp4 yaptım yine olmadı anlamadım gitti acaba uzun filim açmıyormu bu telefonn:hmmm

sistem6565

sistem6565

Üye
arkadaşlar yeni versiyon hakkında yorumlar yazmış sorun yaşayan arkadaşlar varmiş ben yükledim mükemmel çalışıyor ama tlf haçklemek istedim olmuyor hellox çalışmıyor acaba v31 geri yükleme imkani varmı bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum tşk:hmmm

Spyhinx

Üye
Selam, paylaşım için teşekkürler. Benim bi sorunum var telefon güncellemesini yapamıyorum güncellemeyi kontrol et dediğimde "Sunucu yanıt vermiyor" diyor bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen :S

Üst Alt