Nokia 5800 XM ile 3g veya 3.5g çekerken sesli arama yapılmıyor bağlantı hatsı veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhi23

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 XM ile 3g veya 3.5g çekerken sesli arama yapılmıyor bağlantı hatsı veriyor
Arkadaşlar bende nokia 5800 xm var hakiki orijinal garantili hepsi....da dan alınmış bir telefon a..a hat dan 3g ye geçtim çıft mod seçiliyken hem 3g çekiyo hemde 2g ama 3g olduğu zaman sesli arama yaparken bağlantı hatası veriyor 3g çekmeyen bir yerde sorun yok a..a müşteri hizmetlerini aradım bizden kaynaklanmıyor dediler hep öyle olur zaten(!).Nokia destek hattını aradım en yakın nokia bayisine götürün yazılım yüklencek dediler herhalde format atmayı kastetti.Götürdüm özel telefon listesindeymiş bizim şu 5800 o yüzden taa garantiye gidecekmiş ve 3 hafta sürermiş arkdaşlarım tur..ll hatta kullanıyorlar problem yok ama hiç a.a hatta kullanan görmedim lütfen yardım(telefon 2 aylık mı ne)türkiyede 3g oturmamasından kaynaklı olabilir mi ondansa belli bir müddet gsm de kullanırız.
Not:Varsayılan ayarlara geri dönmeyi denendim

celibar

celibar

Üye
bulunduğun yerde 3g'nin zayıf çekmesinden kaynaklanıyor, olabilir.bizim köyde belli yerlerde 3g uzak bir ilçeden çekiyor.3g aktifken bende arama yapamıyorum.ama diğer 3g çeken yerlerde arama yapabiliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt