Nokia 5800 v52 [Pirated V6] Varmı Bundan Hızlısı? 72MB RAM! [ Denendi. ]

Sponsorlu Bağlantılar

Efendi™

Efendi™

Üye
Haklısın biraz gerildik. Asla gerilimden yana değilim, doğruyu bulsak kafidir.

İşte bunlardan anlayabilsem İnan kendim Türkçe yapardım. FirmWare Yapımcısı pirates_killer. :)
Şuanda Sıfır Sorun ve BUG Yaşıyorum Arkadaşlar Bilginize.

itachi237

Üye
RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V-- dosyasını navifirmden nasıl bulabilirim ?? bir sürü şey var hangi dosyaların seçilceğini anlatabilirmisin??

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
ben bu fw yi 2 gün önce kurdum .
ram 55-60 arası telefon ara sıra reset atıyor baska bir sorun yok. ama bu sorunlarında giderilmesi lazım arkadas demiş arkada calısan uygulma vardır diye yok .ev ekranı rehber cubugu tema efekti kapalı.

petrucci82

petrucci82

Üye
baba ben birinci sayfada ramblowu gördüm ..heyeceanlandım gömülü gelir diye çıkmadı içinden.üzüldüm ana menü ing olayı kolayda orats ev ekranında da yazılar ing o biraz üzücü .çalışmış zahmet vermişsin ellerine sağlık..burda emek var sonuçta öyle pat diye eleştirmeye karşıyım beğenmeyen varsa oturur yazar kwndi fw sini

ASC33

ASC33

Üye
internete girebiliyormusunuz telefondan bendemi problem var acaba bir türlü giremiyorumda

ASC33

ASC33

Üye
Efendi™;3058218' Alıntı:
Hayır kardeşim giriyor internete.

sağol kardeşim,sorun benim kablosuz internetteymiş çözdüm,eline sağlık

Efendi™

Efendi™

Üye
Önemli Değil Kardeşim. Ama C6 Firmware'ini Bekliyorum. v51 c6'sında 65MB Ram Çıkarmış Adam İşi Biliyor. v52 Bekliyorum.

mardok

mardok

Üye
evet bi C6 yakışır

--Usta--

--Usta--

Üye
Efendi™;3062841' Alıntı:
Önemli Değil Kardeşim. Ama C6 Firmware'ini Bekliyorum. v51 c6'sında 65MB Ram Çıkarmış Adam İşi Biliyor. v52 Bekliyorum.

hmm kardeş bu pirates killer v52 c6 sını ne zaman çıkarır tahminen??:allalla:

cvitae

Üye
bugüne kadar denediğim en hızlı sorunsuz fw çok teşekkür ederim hız süpeer şarj da çok iyi gidiyor

Efendi™

Efendi™

Üye
bugüne kadar denediğim en hızlı sorunsuz fw çok teşekkür ederim hız süpeer şarj da çok iyi gidiyor

Rica Ederim Kardeşim. Gömülü Tema Kullan. Hızda Düşme Yaşamassın :)

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Bu Fw yi çok sevmiştim fakat 2 sorunum çıktı sonradan. Zil seslerini değiştirmek istediğimde Tüm zil sesleri gösterilemiyor yeterli hafıza yok diye hata alıyorum. 2. sorun ise asıl önemli bi problem. telefon hack siz gibi oldu güvenlik sorunu sertifika sorunu çıktı hacksiz tellerdeki gibi. bunun dışında gerçekten şimdiye dek gördüğüm gayet stabil ve hızlı çalışan bi fw.

emmi

emmi

Üye
Bu fw yi yeni kurdum stabil olması daha iyi , anlamadığım gömülü tema işini nasıl yapabilirim?:hmmm

yolcu2008

yolcu2008

Üye
çook teşekkür ederim kardeşim çok hızlı dediğin gibi saol.

leventgaat

Üye
Bende yükledim denedim gerçekten ellerine kafana sağlık.çok stabil..tebrikler..başarılarının devamını dilerim...

cvitae

Üye
Bu fw yi yeni kurdum stabil olması daha iyi , anlamadığım gömülü tema işini nasıl yapabilirim?:hmmm

yani c: ye kurulan tema demek istiyor c den çalıştırılan uygulamalar ramdan fazla yemiyor o bakımdan

Efendi™

Efendi™

Üye
Biraz Daha Tecrübe Edinince Burada Resimli Anlatımlarınıda Yapacağım Arkadaşlar. Gömülü Tema Derken Telefonun Kendi Yüklü Temasını Kullanın. İnanın Çok Fark Ediyor.

--Usta--

--Usta--

Üye
Efendi™;3090369' Alıntı:
Biraz Daha Tecrübe Edinince Burada Resimli Anlatımlarınıda Yapacağım Arkadaşlar. Gömülü Tema Derken Telefonun Kendi Yüklü Temasını Kullanın. İnanın Çok Fark Ediyor.

evet baya fark ediyor :oke:

Üst Alt