Nokia 5800 Uygulamaları Sertifika Sorunu (Kendi Sertifikanızı Oluşturma)

Sponsorlu Bağlantılar

just4uu

Üye
You have successfully submitted the application which will be completed within 12 hours as soon as possible for you, and you can re-enter the ****** number at any time to inquire whether or not the completion of your inquiries.
Please collecte the web site to download the certificate again, and I hope you promote our website so that others can quickly obtain the certificate Saipan.

Yazısı çıktı bende oldu galiba olduysa harikasın :))

djneqq

Üye
Arkadaşlar ben bu soruna çözüm ararken bir program buldum ve uyguladım benim telde oldu.Bende sizinle paylaşim dedim çünkü kendi tlfden biliyorum sertifika hatası çok can sıkıcı bir şey. link budur burdan programı indirin ve telefona kurun.Telefona kurduktan sonra programı açın sonra Add Task yazan yeri tıklatıp açın sertifika hatası veren programı bulup optionas a tıklayın ve add diyin size üç seçene çıkacak Sign sis, Self sign sis ,Remove sign sseçenekleri Self sign sis seçin seçtikten sonra optionsdan go diyin biraz bekleyin ve sertifika hatası veren programın yanında o programdan yeni bir tene oluşmuş olacak ve programı kurup kullanablirsiniz.Benim telefon 5800 xm kurdum ve oldu.

Hocam verdiğin programı kuramadım. Sertifika tarafından kısıtlanıyor diyor. İlla hackliycez şu telefonu ya!

hell3

Üye
arkadaslar herkezin içi rhat olsun bzim bi abimiz var programlama işinde bu siteyiverdim araştırsın diye Sonuc: Site %100 güvenli koruma halkanı oldugu için bu Şekil Sifrelemeli yazı yazmıslar yazı çin yazısı değildir içiniz rhat olsun site güvenli

mugurgul

Üye
dosyalrda trojan var !!!!!!!

Cesur_Cengiz

Üye
peki bunun telefona bi zararı warmı yani garanti kapsamı dışı falan ???

--------------- Ekleme ---------------

acele yardım arkadaşlar uygulayacam szden haber bekliyorm telefon yeni garantili

bduger

Üye
siteden aldığım cer çalışmıyo hata veriyo gene

fuatfurit

Üye
Bu ne yahu yazılanları okuyorum ilk 2 sayfasını bi yönetici güvenilmez diyor ötekisi buradan yapacaksınız diyor hanginize güvenmek gerekli oraya sonuçta seri numarayı yazıyoruz :D ellin çinlisi aynı telefonun serisinde üretime yaparsa ne olur ? adamlar herşeyin çakmasını yapıyor ... :D sonra bi suç işler :D bakarsın başına kalır :D telefondan konuşmalarına yakalanır aha bakarsın seri numara senin biraz fazla abartı oldu ama olabilir :D

5000andvs

5000andvs

Üye
Site Değişmiş OLmuyor yaa :S

moons94

Üye
Hiç bir zaman çin sitesine güvenmedim.
Ama denize düşen yılana sarılırmış.
Serfitikam oldu
Serfitika ve imza için 2 tane ayrı dosya indirdim bilgisayara.
TElefonum şu anda şarjda çıkınca telefona atçam nasıl yükleniyor bilmiyorum.
Kurcalıcaz artık.
Telefonu alalı 2 gün oldu daha
GARANTİSİ YANMAZ UMARIM.

5000andvs

5000andvs

Üye
O iki ayrı dosya ile hiç bişey yapamadım Ben Yapabilen varsa yardımcı olabilir mi ?

--------------- Ekleme ---------------

O iki ayrı Dosya ile Ben hiç bişey yükleyemedim. Eğer Yapabilirsen Hepl Me :op:

fvb

Üye
Böyle şeylere inanmayın İmei nonuzu alıp klonluyorlar....

gececi_4444

Üye
arkadaslar ben imei werdim soylenen yere 12 saat filan bisey yazior oldumu dersiniz. 5800 war bende Telefona dogru durust bisey yulleyemiorm gusel programlar, oyunlar ws. Uygulamalar olan site buldum site harika ama telefon bokunu cikariyor umarim 12 saat sonra girince olur. Bu arada site adi aradiginiz we kullandiginiz tele uygun binlerce uygulama war tawsiye ederim.

beyazm

Üye
sertifikayı kullanarak sertifikaladığım programları yine çalıştırmadı, olmayınca olmuyor :)

• Beğen
Tepkiler: kys_0038

burangokhan

Üye
peki imei kodunu yazıyoruz da bu bir sorun oluşturur mu? cevap lütfen...

korayım_

Üye
ya git işine verelim ımeı numaramızı klonlasınlar dimi ondan sonra tık bı mesaj imei numarnz klonlanmıştır 30 gün içinde kapatılacaktır die

kral_can

Üye
e kardes klonlanır diyosun.napmamiz lazm haclesek garantiden cıkcak ne yapcaz ya dogru dürüst program yuklenmıyo lanet telefona ya yardım edecek olan?

ronal.mert

Üye
bukadar zahmete gırcegıme tefona dokunurum daha ıyı ;)

sincere91

Üye
malware var dosyada

mazurekally

Üye
Nokia 5800'da bazı uygulamalar sertifika hatARKADAŞLAR..... ÇOK ÖNEMLİİİİ 3 AŞAMADAA SERTİFİKA HATASINA SONNN.. BIRAKIN BU OPDA SİTESİNİ FALAN IMEİ FALANN YAAA SAKAT O İŞLERR.. BENDE BİLMİYORDUMMM VE KENDİM BULDUM BUNU ..BU SERTİFİKA HATASI TAMAMEN TARİHLE İLGİLİ YAAA .ŞİMDİ BENİM BU YAZDIKLARIMI SIRASIYLA YAPIN.

1-) telefonun 5800 mı ? evet .
2-)modem şeklinde nete mi giriyorsun ? evet
3-)herhangi bir sitede "bu web sayfasına sertifika hatasından dolayı" diye yazı mı geliyor ? evet
4-)şimdi geldik esas soruna ; önce bilgisayarının tarihine saatine bak.. YANLIŞ MI ?
5-) Eğer bilgisayarının saati ve tarihi yanlışsa ilk önce tarihi 01.01.2007 yap. tamam de
6-) Telefonunun da saatini 01.01.2007 yap.
7-) şimdi tekrar ; Bilgisayarının tarihini ve saatini doğru olarak tekrar ayarla-- bu arada telefonunda tarihini ve saatini doğru ayarla. yani bugün tarih ve saat neyse işte onu ayarla....
8-) hangi sitede sertifika hatası veriyorsa o siteyi bir aç hata verecekmi. vermiyorsa olmuştur.olmuşsaa bilgisayarı kapat aç - tekrar gir bu siteyeee bu sefer yine sertifika hatası verecek... niye biliyormusunn ? SENİN ANAKART BİOS PİLİN BİTMİİŞŞŞ onun için saat ayarları bilgisayarın kapanıp açaldıındaaa saaat ayarı değişiyor. O yüzden serttifika hatası veriyor arkadaşlar..tarih falan değişince sertifikanın tarihide değişmiş oluyorr.. BU İŞLEMLERİ YAPIN. VE GÖRCEKSİNİZZZZZZ.

Bir günün sonunda yine aynı adrese girerek bilgilerinizi tekrar girin ve açılacak sayfada aşağıda ekran görüntüsünü gördüğünüz yere tıklayarak sertifikanızı kaydedin.​

bytunc74

bendeüye oldum sertifika çıktı ama 3 usd ödeme istiyor.nasıl yapayım