Nokia 5800 Tuş Kilidi Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Tuş Kilidi Sorunu
Merhaba Arkadaslar;

Nokia 5800 in tus kilidi ile basim dertte.... :(

Cihazin otomatik tus kilidi acik ve tuslari kilitli iken birisi aradiginda ekranin tuslari otomatik tus kilidinden aciliyor ve telefonun ekraninda tuslar kilitsizken arama geldigindeki butonlar (Aramayi cevapla, telefonun sustur vs) gorunur oluyor yani normalde ekrana gelmesi gereken parmak kaydirma ile acilan yesil renkli cevapla ve turuncumsu sarimsi renkteki tus kilidini ac tuslari gelmiyor. Bugun telefona sirf bunun icin 3 kez hard reset attim ama reset sonrasi kisa bir sure arama ekrani duzeliyor sonra eski haline geliyor, "bu durumun sa zarari ne, kullan iste oyle" diyecek olursaniz da boyle kullandigimda telefon arka cebimde tuslari kilitli iken dururken bir arama geldiginde tus kilidi otomatik aciliyor ve ben aramayi otomatik olarak cevapliyorum... :(

Sorunu nasil cozecegim anlamadim, birileri yardimci olabilir mi?

Yada mykeylock programi fala nsorunumu cozer mi?

Tesekkurler...

Kingmortall

Kingmortall

Üye
format atmayı dene versiyon falan güncelle geçer

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Sanirim mesaji tam okumadiniz kingmor... :( Telefonun yazilimi son versiyon ve hard formati birkac kez denedim, formattan sonra duzeliyor ama birkac saat icinde tekrar eski problemli hale donuyor durup dururken... :(

Febris

Febris

Üye
Sanirim mesaji tam okumadiniz kingmor... :( Telefonun yazilimi son versiyon ve hard formati birkac kez denedim, formattan sonra duzeliyor ama birkac saat icinde tekrar eski problemli hale donuyor durup dururken... :(

:hmmm Yazılım sürümünüzü tekrar yüklemeyi deneyin Ovi Suitede var yazılım güncelleme kısmında.:oke:

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Guncel yazilim surumunun uzerine ayni surumu yuklemek mi bahsettiginiz AnilGuler?

Tsk...

Febris

Febris

Üye
Guncel yazilim surumunun uzerine ayni surumu yuklemek mi bahsettiginiz AnilGuler?

Tsk...

Evet bu arada üstüne kurmaz tamamen o yazılımı yeniden kurar.. oRada yazıyor zaten Sorun yaşıyorsanız tekrar yükleyin diye bide ordan deneyin oLmassa yardımcı oLuruzz.

no_body

no_body

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler AnilGuler... Bilmemkacinci hard resetten sonra simdilik hala sapitmadi telefon son kurulumumda, sapittiginda dediginiz yontemi deneyecegim ama ben bunun bir firmware hatasi oldugunu da dusunuyorum acikcasi...

Umarim yeni versiyonda duzeltilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...