nokia 5800 mesaj kutusu dolu hatası yardımcı olabilirmisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

GrknYavas

GrknYavas

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5800 mesaj kutusu dolu hatası yardımcı olabilirmisiniz
evet arkadaslar tel de mesaj olmadıgı halde mesaj kutusu dolu işareti (zarf yanıp sonuyo surekli) çıkıyor.Mesajlarda ayarlardan telefon hafızasını kullan dediğim halde yanıp sönme bitmiyo çözüm yolunu bilen arkadaslardan yardım istiyorum telefonu yeni aldım bu tür acemilikleri maruz görmeniz dileğiyle...

Perfect!

Üye
kayıtlı mesaj sayısını arttırmayı dene

Perfect!

Üye
ozaman v40 ı yüklemediysen yükle ve hard format at aklıma başka bişi gelmiyor

GrknYavas

GrknYavas

Üye
    Konu Sahibi
ozaman v40 ı yüklemediysen yükle ve hard format at aklıma başka bişi gelmiyor

v40 da yüklü formatı bilmiyorum zaten v40 ı zor yükledim pek de düşünmüyom açıkcası daha kolay bi çözümü yok mu mod arkadaşlar bi yardımcı olsa

esas_cocuk

esas_cocuk

Üye
evet arkadaslar tel de mesaj olmadıgı halde mesaj kutusu dolu işareti (zarf yanıp sonuyo surekli) çıkıyor.Mesajlarda ayarlardan telefon hafızasını kullan dediğim halde yanıp sönme bitmiyo çözüm yolunu bilen arkadaslardan yardım istiyorum telefonu yeni aldım bu tür acemilikleri maruz görmeniz dileğiyle...

telefona kısa mesaj dışında turkcell den veya hangı hattı kullanıyorsan e-mail veya mms gelmil olabilir..bunlara bi bak ...

mustafa

mustafa

Üye
arkadaşım mesajlara gir seçeneklerden sim mesajlarına gir hepsini sil. bu kadar

mkncan

mkncan

Üye
mesajlar>seçenekler>ayarlar>diğer>kullanılan hafıza bölümünden kullanılan hafızayı C yerine E yap emin değilim ama sorununa çözüm olabilir. olmazsa o ayarlar kısmında büyük ihtimal çözümü vardır

mustafa

mustafa

Üye
mesajlar>seçenekler>ayarlar>diğer>kullanılan hafıza bölümünden kullanılan hafızayı C yerine E yap emin değilim ama sorununa çözüm olabilir. olmazsa o ayarlar kısmında büyük ihtimal çözümü vardır

çözümü söyledim ya arkadaşım :D :d:

mavi_r

Üye
sim karttaki smsleri silince problem ortadan kayboluyor.fabrıka ayarlarına dönmek ya da kayıtlı mesaj sayısını arttırmak işe yaramıyor..

Anußis

Anußis

Üye
cye falan değil bende 5800de bazen o sıkıntıyı cekiyordum arkadaşların dediği gibi sim mesajlarını silince o yanıp sönen mesaj işareti ortadan kalkıyor :D

esref460

esref460

Üye
mesajlar>secenekler>sim mesajları nın hepsini sil kasmaya gerek yokxD

Üst Alt