nokia 5800 ın programlarını türkçeye çevirme yardım....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badsubh

Üye
    Konu Sahibi
merhaba arkadaşlar. bu s60 v5 türü programalrın türkçeye çevrilmesinde kullanılan bi prpogram vardı. rsc mi neydi. eskiden çeviriyordum ama önceki versiyonların programlarıydı onlar. kısaca s60 v5 in programlarını nasıl türkçeye çevirebilirim. bunun için gerekli program linkini bilen arkadaşlardan istiyorum. yardımcı olursanız sevinrim. :op:
 

qpel

Üye
Resource Editor for Symbian OS diye arama yapın
 

badsubh

Üye
    Konu Sahibi
arama yaptım ama direk lazım olan programı bulamadım. direk link şeklinde yardımcı olabilirmisiniz
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt