Nokia 5800 ev ekranı temasında rehber çubuğu kişe ekle düğmesi sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tecno06

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 ev ekranı temasında rehber çubuğu kişe ekle düğmesi sorunu
Nokia 5800 ev ekranı temasında rehber çubuğu seçilip ana ekrana dönünce rehberden kişi eklemek için boş düğmenin orada olmasını istemiyorum. Yani bana lazım olan aslında müzikçaları açtığımız zaman masaüstüne döndüğümüzde kontrol düğmeleri ana ekranda kalıyor oradan da müzikleri değiştirebiliyoruz ya o fonksiyon sadece rehber çubuğu teması seçilince oluyor ama ben rehber çubuğundaki üstte kalan kişi ekle düğmesini istemiyorum. nasıl yapabilirim yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler:vur

twofan

twofan

Üye
ayarlar/kişisel/ev ekranı/ev ekranı tırnağı kaldır tamam

Tecno06

Üye
    Konu Sahibi
anlamadınız galiba, ben şimdi ev ekranı temasında rehber çubuğu diye seçip kullanmak istiyorum çünkü müzik çaların kısayolu falan oluyo, ama rehberden arkadaşlarımı eklemek istemediğim için üst kısımda boş resimsiz bir ekle düğmesi oluyo ben bu temada o düğmeyi istemiyorum. o kadar. buna bir çözüm var mı patch falan

JayJayyy

Üye
cevabı okumuyon mu arkadaşım adam anlatmış işte ordan yapacan.kısayollarıda kendin değiştirebiliyosun zaten.

denemeeee123456

Üye
anlamadınız galiba, ben şimdi ev ekranı temasında rehber çubuğu diye seçip kullanmak istiyorum çünkü müzik çaların kısayolu falan oluyo, ama rehberden arkadaşlarımı eklemek istemediğim için üst kısımda boş resimsiz bir ekle düğmesi oluyo ben bu temada o düğmeyi istemiyorum. o kadar. buna bir çözüm var mı patch falan
patch le falan uğraşmana gerek yok arkadaş anlatmış zaten
ayarlar->kişisel->ev ekranı->ev ekranı aç orda rehber çubuğu ile kısayollar yazacak rehber çubuğundaki tik i işaretini sil tamam ı tıkla bu kadar:oke:

americanboy

americanboy

Üye
hard format at düzelir yada yazılım tekrar yükle

frowell

frowell

Üye
patch le falan uğraşmana gerek yok arkadaş anlatmış zaten
ayarlar->kişisel->ev ekranı->ev ekranı aç orda rehber çubuğu ile kısayollar yazacak rehber çubuğundaki tik i işaretini sil tamam ı tıkla bu kadar:oke:

Denedim oluyor teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt