nokia 5530 XM ölü piksel sorunu önemlii

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
süper nova

süper nova

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5530 XM ölü piksel sorunu önemlii
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

arkadaşlar resimlerde görüldüğü gibi telefonda yeşil bir leke vardır. 19 ay kvk garantisi var acaba servise götürsem bunu düzeltirler mi kusura bakmayın ben kvk bayilerine çok uzak olan bir ilçede oturuyorum şimdi bu ramazan ayında sıcakta kvk ya gitmeden sizlere bir sorayım dedim servis bu sorunu çözemeyecekse hiç gitmeyeyim bu konuda bilginiz varsa paylaşmanızı rica ediyorum :oke:

Burak

Üye
servise ver en ıyısı.

DPool

DPool

Üye
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]

arkadaşlar resimlerde görüldüğü gibi telefonda yeşil bir leke vardır. 19 ay kvk garantisi var acaba servise götürsem bunu düzeltirler mi kusura bakmayın ben kvk bayilerine çok uzak olan bir ilçede oturuyorum şimdi bu ramazan ayında sıcakta kvk ya gitmeden sizlere bir sorayım dedim servis bu sorunu çözemeyecekse hiç gitmeyeyim bu konuda bilginiz varsa paylaşmanızı rica ediyorum :oke:
Servisin sorunu halletmesi lazım.Götür sen servise.:oke:

cascı

Üye
Bncede sservise ver arkadaşım peki Kullanıcı hatası falan değilse büyük bir ihtimal düzeltilir ama kvk nın vereceği cvevap da önemli

süper nova

süper nova

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar için teşekkürler aslında güncelleme yapmaları için birkaç ay önce servise vermiştim o zaman da ekranda bu sorun vardı ama fazla belirgin değildi yine de o zaman bakmalarını istemiştim bir gün sonra servisten çıktı geri aldığımda güncelleme yapmışlardı ama leke hala duruyordu kvk servis faturasında "son sürüm güncelleme yapıldı ancak ekrandaki leke tespit edilemedi hafıza kartına format atın" yazıyordu bende pek önemsemedim dediğim gibi o zamanlar pek belli olmuyordu ama gittikçe belirginleşti bu kez kvk götürünce sizce fotoğrafları da götürüp leke olduğunu kanıtlasam mı böylece tamir edilir belki :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt