nokia c6 01 ilginç bir sorun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bagerhk

Üye
    Konu Sahibi
nokia c6 01 ilginç bir sorun
nokia c6 01 anna kullanıyorum. Telefonda önce "usb kablosunu cihaza bağlayın " diye kendi kendine uyarı mesajları gelmeye başladı , usb simgesi yanıp sönüyordu, fabrika ayarlarına geri dönderince 1 gün sonra düzeldi, bundan hemen sonra bu sefer konuşurken benim sesim çok çok az gitmeye başladı karşı tarafa , karşı tarafta konuştuğum kişinin sesi gayet net geliyordu üstelik, telefonculara gösterdim garantisi devam ediyorsa servise gönder dediler, ben de büyük ihtimalle göndereceğim. Benim merak ettiğim aynı problemle karşı karşıya kalan varmı? Varsa sorunu nasıl halletti?

aliser40

aliser40

Üye
:) Ben Güncelleme yaptım sorundan eser yok bagerhk kardeş :)

mcan_92

mcan_92

Üye
telefonu güncelle istersen bi

hizan

hizan

Üye
nokia c6 01 anna kullanıyorum. Telefonda önce "usb kablosunu cihaza bağlayın " diye kendi kendine uyarı mesajları gelmeye başladı , usb simgesi yanıp sönüyordu, fabrika ayarlarına geri dönderince 1 gün sonra düzeldi, bundan hemen sonra bu sefer konuşurken benim sesim çok çok az gitmeye başladı karşı tarafa , karşı tarafta konuştuğum kişinin sesi gayet net geliyordu üstelik, telefonculara gösterdim garantisi devam ediyorsa servise gönder dediler, ben de büyük ihtimalle göndereceğim. Benim merak ettiğim aynı problemle karşı karşıya kalan varmı? Varsa sorunu nasıl halletti?

arkadaşım sen diyorsun ki anna kullanıyorum anna yazılımının üstüne kça tane yazılım geldi biliyormusun bu sorunlar düzeltildi.

telefonuna belle refresh yazılımını yükle düzelir.

bagerhk

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım sen diyorsun ki anna kullanıyorum anna yazılımının üstüne kça tane yazılım geldi biliyormusun bu sorunlar düzeltildi.

telefonuna belle refresh yazılımını yükle düzelir.

ses sorununun belle yazılımı ile ne alakası var, anlayamadım. bir uygulama ile ilgili bir sorun değil ki, ses donanımı ile ilgili....

bilge_adam

bilge_adam

Üye
ses sorununun belle yazılımı ile ne alakası var, anlayamadım. bir uygulama ile ilgili bir sorun değil ki, ses donanımı ile ilgili....

ses sorununun yazılımla ne alakası var diyorsan kardeşim ben sana birşey söyleyeyim. Her bir donanımı bir yazılım çalıştırır. Örneğin bilgisayardaki bir mikrofon veya bir hoparlör direk takınca Neden çalışmıyor. Illâ bir yazılım istiyor. Bu yazılımda ses driver oluyor. Bu yüzden telefon fabrikadan çıkışda boş bir kasa oluyor ve yazılım yükleniyor ki telefon çalışıyor. Sen Yukarıdaki arkadaşın dediğini yap. Yine Aynı sorunla karşılaşırsan bilki senin mikrofonda sorun var. Garantisi varsa yolla gitsin yoksa Garantili tamir yapan telefonculara götüreceksin. Birde usb sorun olmuş diyorsun. Fabrika yazılımına dönmüşsün bir usb sorunu yazılım değişikliği ile çözülmüş Tamam Kardeşim

smh60

smh60

Üye
Hala anna mı kulanıyosun dostum :oha: hemen güncelle

mcan_92

mcan_92

Üye
güncelle:nono:

bagerhk

Üye
    Konu Sahibi
belle yazılımını yükledim belki çözüm olur diye ama maalesef sorun çözülmedi. bu arada belle bana iyi gibi geldi.. bu yazılımı yükleyince telefonda sıkıntılar oluyor diye mesajları okuyunca çekiniyordum. annaya göre daha zarif, kullandıkça göreceğiz ama eksileri nedir bilen varmı? yani anna ya göre artı ve eksileri nedir? ses sorunu için artık servise göndereceğim başka çare yok herhalde....

bilge_adam

bilge_adam

Üye
belle yazılımını yükledim belki çözüm olur diye ama maalesef sorun çözülmedi. bu arada belle bana iyi gibi geldi.. bu yazılımı yükleyince telefonda sıkıntılar oluyor diye mesajları okuyunca çekiniyordum. annaya göre daha zarif, kullandıkça göreceğiz ama eksileri nedir bilen varmı? yani anna ya göre artı ve eksileri nedir? ses sorunu için artık servise göndereceğim başka çare yok herhalde....

eksiklerini fazla bilmiyorum kardeşim. Ama artıları annaya göre çoktur. Kullandıkça görürsün. Artık servise gönder telefonu kardeşim. Hem yeni yükleme yapmışsın. Daha yeni dosyalar kaydetmemişsindir. Çıkart hafıza kartını hemen yolla gitsin kardeşim

moonstar90

moonstar90

Üye
usb kısmı açık olduğu için çok çabuk nem kapıyo herşeyden o yüzden oksitlenme felan olabilir ben de yaşadım garantiden değiştirip gönderdiler usb kısmını

bagerhk

Üye
    Konu Sahibi
konuşma esnasında sesim karşıda konuştuğum kişiye çok çok az gidiyor. bu sorunu gidermek için, bir uygulama yüklenerek sorun halledilebilir deniliyor bana. ben de garantiye göndereyim diyorum. bu konuda aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan arkadaşlar varsa fikirlerini bekliyorum lütfen....

ozera01

Üye
dün aynı sorunu yaşadım ama ses sorunu değil usb ile ilgili sorun sıksık uyarı geliyordu telefona.Ne oldugunu anlamadım kapadım açtım telefonu bişeyler yaptım düzelmedi. bıraktım telefonu bir yerde kardeşim oyun oynarken kulaklık takmış.Çıkardıktan sonra sorun çözülmüştü ben de anlamadım :D belle kullannıyorm ben fp2 nokia 603

flash attın mı istersen bir flash atmayı dene.

bahadır388

Üye
Merhaba benim telefonda nokia c6-01 şöyle bir sorun var ekranmin hatası güncel bir parlaklığı kısmında ekran parlaklığı yarsınıdan sonra değişmiyor garantiye yolladım sistemi yeniden yüklüyüp geri verdiler ama sorun hala aynı neden böyle dediğimde ise o sisteminin hatası güncel bir sistem cıkınca siz gelin biz yükleriz dediler illa güncellenmesinimi beklemem lazım

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Selamun Aleyküm kardeş telini mutlaka güncelle ve güncellerken Microsoft App Uygulamarını silersen sorunun düzelebilir.
Saygılar İyi Günler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt