Nokia 5530 Güncelleme Sorunu Çok Acil Yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devonur

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5530 Güncelleme Sorunu Çok Acil Yardım.
Merhaba Arkadaşlar Ben Tel'i Alalı 1 Ay Oldu Versiyonu V 10.0.050 Ben Pcye Bağladığımda Nokia Software Updater Programı Açmaya Çalıştığımda Üzgünüz Fakat Nokia Software Updater hizmeti şu anda kullanılamıyor.Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyin. Hatası Alıyorum Telefondan Güncellemiyor.Telefon Yazılımı Var Yazılım Güncelleştirmelerinde Tıklıyorum Karşısında Bi Tane ''!'' İşareti Var Öyle Duruyor Hiç Birşey Yapmıyor. Bunu Pc'den nasıl Güncelleriz Lütfen Yardım. :ağlarım:

----------Eklendi @ 11:26:06 ---------- Yazıldı @ 11:08:41 ----------

Lütfen Arkadaşlar Çok Lazım. :vur

----------Eklendi @ 11:37:25 ---------- Yazıldı @ 11:26:06 ----------

Kimse Yok Mu?????????? :vur :bann:

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Telefondaki yazılımı baştan kaldırp 0dan yüklemen gerek sanırım

devonur

Üye
    Konu Sahibi
Baştan Kaldırıp Derken Zaten Hard Format Attığım İçin Eski Sürüme Döndü Lütfen Yardım.

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Telefoncuya götürdünmü o tamamen baştan kaldırıp yükler.seninki 0ladın sadece

devonur

Üye
    Konu Sahibi
cvp pls kimse yok mu ? OFFFFFFFFFFF :off::bann::vur:ah

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Noluyo ya millet zaten yardım için yazıyo buraya ne bu sitem afra tafra :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

ramirez02

Üye
bilgisayarına kurduğun güncelleme programı nı kaldır yeni baştan kur ve telefonu pc ye bağlarken pc suite modunda bağla nokia software uptade programını çalıştır o seni yönlendirir eğer yapamassan yetkili bir servise götür 15 dakika içinde hallederler işini öyle her telefoncuda yapma sakın

----------Eklendi @ 20:23:41 ---------- Yazıldı @ 20:22:42 ----------

birde mesaj yazarken pls mls ne oluyo öyle türkçeyi adam gibi kullan adam gıcık etme adamı

devonur

Üye
    Konu Sahibi
En Sonki Cevabı Arkadaş Yazmış Türkçe'ye Gayet Dikkat Eden Bir İnsanım'dır. Dediğinizi Yapıcam Saol'un Diğer Önerileride Bekliyorum. :box

----------Eklendi @ 21:52:13 ---------- Yazıldı @ 20:34:17 ----------

Buraya Kadar Tamam Teşekkürler Ancak Bu Seferde Aynı Yazılımı Gösteriyo? :angry:

----------Eklendi @ 22:15:53 ---------- Yazıldı @ 21:52:13 ----------

Abiler Amcalar Allah Aşkına Bir Yardım Çok Acelem Var K.Bakmayın Lütfen :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt