nokia 5230 nasıl ögrenirim

• 6 Ekim 2012
  • 1341 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selamın aleyküm nokia 5230 un arka kapagı açtıgınızda arkada 4 dene vida varya o vidalara tornavida deyip deymedigini nasıl ögrenirim bi yöntemi yolu yokmu

Yazan: OttomanEmpire06
  2. anlamadııım?!

3. nasil ya:allalla:

4. Bende anlamadım :allalla:

5. sanırım cihazın içi açılmış mı onu öğrenmek istiyor :hmmm

6. şimdi anladım :) eğer tornovidamsı bi iz varsa anlarsın :evet: öyle soruya böyle cevap :huhu:

7. Telefonun daha önce içinin açılıp açılmadığını merak ediyor sanırım.

8. :evet:

9. Tornavidanin birini sök sonra laboratuvara yolla eğer başka birinin dna si varsa büyük ihtimalle sökülmüştür :)

10. Garantisi devam ediyorsa servise gönder onlar gereken cevabı verecektir :)

11. hay ağzına sağlık tam ben diyecektim :D

12. konuyu dağıtmayalım :nono:

13. dalga geçmeyi burakında ben bu cihazın içi açılmışmı açılmamışmı onu ögrenmek istiyorum bi yolu bi yontemi yokmu?

14. vidalarda iz varsa oradan anlayabilirsin neden böyle bir isteğin var anlamadım :hmmm

15. Kardeşim hiç mi takım tutmadın vidalarda aşınma olmuşsa boya kalkmissa metalimsi renk gözüküyorsa veya vidanin sapkasinda tanıklık varsa sokulmuştur

16. +1.

17. telefona sorsana tecavüze uğradınmı dye ? :D

Vidalara büyüteçle bak aşınma varmı dye ben başka yok bilmiyorum

18. Vidaların üzerinde mutlaka bir iz olur açıldığına dair..Zaten vidaların üzerine bakarsan gözle görülür bir şekilde anlaşılır onların daha önce açılıp açılmadığı..Yani anlamamak mümkün değil diyim sana..

19. kardeş vidanın aldında mavi poşet gibi bişe varsa açılmamıştır

20. dalga geçenler cidden yaptığınız çok ayıp.. Kardeşimiz bir yardım istemiş unutmayın ki bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır,en az sizin yaptığınız kadar. :nono:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 00:33