nokia 5230 için ortam seslerini ve telefon görüşmelerini kaydeden ÜCRETLİ program arıyorum !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

myldrm21

Üye
    Konu Sahibi
nokia 5230 için ortam seslerini ve telefon görüşmelerini kaydeden ÜCRETLİ program arıyorum !!!
arakadaşlar merhaba ben nokia 5230 için ücretli ortam seslerini ve telefon görüşmelerini kaydeden program arıyorum...değişik sitelerde pekçok program verilmiş ama hepsi her telefona olmuyor olan içinde telefona sertifika almak gerekiyor veya süre kısıtlaması veya biip sesi var kaldı ki sertifika için obda ya kayıt yaptırdım ama telefonumun modelini ve imei numarasını girince hata mesajı alıyorum yani obda dan sertifika işlemi olmadı..ben belirlediğim saatlerde ortam seslerini ve telefon görüşmelerini gizlice kaydeden kendini belli etmeyen ÜCRETLİ bir program arıyorum program ismi veya üretici firmanın sitesini bilen varsa ve yazarsa sevinirim...

myldrm21

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ilgin için teşekkür ederim ama birincisi bu program dokunmatiklerle uyumlu değilmiş, ikincisi ise kayıt için kısa yol tuşuna basman gerekiyor. (yorumlardan okuduğum kadarıyla)...yinede teşekkürler

djibram

djibram

Üye
üstad ne gerek var ücretliye total recall var süper program arasan bulamıcan bişey yani bip mip ses yok süper pro

myldrm21

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ilgin için teşekkür ederim ama bahsettiğin program sadece yapılan görüşmeleri kaydediyor. ben ayrıca belirlediğim saatler arasında ortam seslerinide kaydeden bir program arıyorum.

berra 17

Üye
ya banada yardım adin bende yüklemek istiyorum bu programı cok acılll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt