Nokia 500 Hard Format (Reset)

Sponsorlu Bağlantılar

sametk71

Üye
telefonuma telefoncuda sürümü tekrar yüklettim ama becerememiş yeniden para vermek istemiyorum sürümü tekrar nasıl yeniden yükleyeblirim telefonum nokia 500

volga_06

Üye
geri nasıl getircez silinenleri

Niklaus1864

Üye
Belle kullanıyorum fakat hiç memnun değilim.Anna kullanmak istiyorum fakat nasıl yapıcam bilmiyorum.Yardımcı olabilecek olan varmı ?

ozancann

Üye
Adam hard formatı sormuş, millet kamera tuşundan bahsediyor. Nokia 500'de kamera tuşu mu var? Bilmiyorsanız yazmayın, illa cevap yazmak zorunda mısınız? Elinin altında internet var, aç bir resmine bak bari cevap yazmadan önce. Forumlarda aradığımız bir bilgiyi bu yüzden bulamıyoruz zaten. Konuşunca da konuştu diyorlar :vur

- - - Eklendi - - -

Tamam beyler buldum.

Sırasıyla ;

Yeşil tuş
Ses açma tuşu
Kilit tuşu
Kırmızı tuş

Hepsine basılı tutuyoruz , dil seçip tamam diyoruz . Herkese tekrar teşekkürler.

Forumda soru sorup, cevabını yine kendi çabalarınla bulup yine burada paylaştığın için ben de sana teşekkür ediyorum. Eline emeğine sağlık :)

Esrarkolik

Üye
Gençler bende Nokia 500 kullanıyorum.
Geçen gün format attım ve hiçbişey silinmedi.
Sonra yazılımları güncelle dedi.
Güncelledim vallahide fıstık gibi telefon. :)

muammer_663

Üye
teşewkklürler

xeries17

Üye
Merhaba arkadaşlar nokia 500 tekefonuma;
" 1.Telefonunuz kapattıktan sonra bartayayı çıkarıp biraz bekleyip takın.
2.Telefonunuzu kapalı iken Arama Tuşu(Yeşil Tuş)+Ses Açma Tuşu+Kilit Tuşu basılı tutarken Power(Güç Tuşu) basın. Telefon açıldıktan sonra Power Tuşunu bırakın. Diğerlerini basılı tutun.
3.Güvenlik kodunu girin.(12345) "
Şeklinde format attım şifreye 12345 yazdım fakat yabancı dilde hatalı kod dedi.Dil de değişti.Bazı konularda dil seç kısmı geldiği söyleniyordu o da gelmedi.
Telefon sıfırlandı eminim tuş kilidini açamasamda beni aradıklarında zil sesi farklı calıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum...

@Safak

@Safak

Üye
kirmizi tus disinda butun tuslara bas sonra kirmizi tusa bas

emir vapur

Üye
bilgisyardan atılabiliyormu belleye geççektim vazgeçtim ses açma butonu kırık tuş basmıyor yardım lazım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bilgisyardan atılabiliyormu belleye geççektim vazgeçtim ses açma butonu kırık tuş basmıyor yardım lazım
Dead Flash Atacaksın Tabi Dosyaları Bulabilirsen. Şayet Bulamazsan Tuşu Onarmayı Dene. Açılmıyorsa Pek Alternatif Yok Gibi

emir vapur

Üye
Dead Flash Atacaksın Tabi Dosyaları Bulabilirsen. Şayet Bulamazsan Tuşu Onarmayı Dene. Açılmıyorsa Pek Alternatif Yok Gibi
teşekkürler bi denicem hala böyle nostaji hayranları olması çok güzel:10numara:

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61