Nokia 1100 Rekor Kırdı

Sponsorlu Bağlantılar

canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
[imga=right]http://www.veteknoloji.com/resimler/haberler/20080801113943_nokia.jpg[/imga]
Nokia'nın en basit ve ucuz modellerinden biri olan 1100 cep telefonu şu ana kadar 200 milyon satarak rekor kırmayı başardı.

Nokia'nın üst modelleri adından sıkça söz ettiriyor ama satış rakamlanna bakılırsa kullanıcılann çoğu fiyata rağbet ediyor. Nokia'nın en basit ve ucuz modellerinden biri olan 1100 cep telefonu şu ana kadar 200 milyon satarak rekor kırmayı başardı. 2003 yılında satışa sunulan model neredeyse yılda 50 milyon satış rakamına ulaşmış. Karşılaştırma yapmak gerekirse, PS2'den 15 milyon, iPod'dan 100 milyon, Motorola RAZR'dan 50 milyon, LG Chocolate'tansa 10 milyon tane satıldı. Dünya genelinde cep telefonu satışlannın patladığı anda satışa sunulan Nokia 1100'un fiyatı ve basitliği sayesinde bu başarıyı elde ettiği düşünülüyor,
 


schumici

schumici

Üye
en basit ve en ucuz telefon. kullanım amacı sadece telefon görüşmesi o yüzden en çok satılan o:)

haber için ellerine sağlık kardeşim:oke:
 
Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
İlk telefonlarımdan biriydi 1100...
Böyle bir telefondan hiç beklemezdim beni şaşırttı...
 
yusufucan

yusufucan

Üye
çok sağlam telefon Ama
 
eQooo

eQooo

Üye
bencede...
 
Furkan96

Furkan96

Üye
YAslilar kullansin diye ii bbi tel
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt