Haber Nokia'dan MWC 2017'de SD835 içeren amiral gemisi gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'dan MWC 2017'de SD835 içeren amiral gemisi gelebilir
Nokia, gelecek ay MWC'de yeni cihaz sunma hazırlıkları içerisinde.

Finlandiya kökenli Nokia, sunduğu modellerle bir zamanlar cep telefonu pazarında fırtına gibi eserken, akıllı telefonların gelişimi sonrası ise Windows üzerinde çalışan Lumia modelleri ile başarılı olamamış ve cihazlar ve servisler bölümünü Microsoft'a satarak, pazardan çekilmişti. 2017 ile birlikte ise firma tekrar oyuna geri döndü.

Geçtiğimiz ay içerisinde firmanın ilk özellikli telefonu Nokia 150 geldi ve bir kaç gün önce de firma Android işletim sistemi üzerinde çalışan ilk akıllı telefon modeli Nokia 6'yı resmi olarak duyurdu. Bugün itibari ile Çin'de satışa sunulan akıllı telefonun ayrıca uluslararası pazarda da sunulacak versiyonun gelmesi bekleniyor.

Büyük bir merakla Nokia fanları firmanın yeni amiral gemisini beklemekteler. Bu yeni akıllı telefonun Qualcomm'un sekiz çekirdekli işlemci ve Adreno 540 grafik işlemci içeren Snapdragon 835 yonga setinden güç alması beklenirken, ayrıca diğer donanım özellikleri ile de üst seviye olması bekleniyor.

Nokia, HMD Global adındaki Finlandiya merkezli bir firma bünyesinde çalışmalarını sürdürüyor ve Nokia'nın geliştirdiği cihazların ise Çinli Foxconn tarafından üretileceği ifade edilmişti. HMD Global'ın ‘MWC 2017, 26 Şubat'ta görüşürüz’ şeklinde bir ifadesi dikkat çekerken, bu da Nokia'nın yeni amiral gemisinin 26 Şubat tarihinde MWC 2017, Mobil Dünya Kongresi'nde duyurulabileceği anlamına geliyor. Ancak şu an için detaylı bir bilgi bulunmamakta.
Nokia'dan MWC 2017'de SD835 içeren amiral gemisi gelebilir

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve RetaXter

Emre

Üye
Ozaman :eller:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Buğra
The Pancar

The Pancar

Üye
Türkiye'ye gecelek mi ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bekliyoz Baalım

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Beklemedeyiz

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
nokia yeni modellerde bölge ayrımı yapmadan global satış yapacağını açıklamıştı
nokia6dan da belli bol hafızalı uygun ramli bir nokia geliyor :)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Nokia zil sesi nasıl olacak acaba

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Nokia zil sesi nasıl olacak acaba
cidden merak ediyorum bende
birden fazla tarzda olsa keşke iyi olurdu
telefonu aldım mı değiştirmeyecem sonuna kadar açacam herkes duysun :D

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
İki senedir NOKIA cihaz çıkaracak diye cihazımı değiştirmedim. Çok şükür bugünleri de gördük. Artık eski aşkıma geri dönebilirim :) Gönül rahatlığıyla cihazımı elden çıkarabilirim :))) Bu arada satılık cihaz var arkadaşlar. Sony xperia z3. Ayrıntılı bilgi özelden

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Nokia 8 gelebilirmiş :hmmm

Üst Alt