NL820 vs NL920 | OIS Video Kapışması !

Sponsorlu Bağlantılar

Web Designer

Web Designer

Üye
    Konu Sahibi
NL820 vs NL920 | OIS Video Kapışması !
Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 Video Performansları

Nokia'dan gövde gösterisi gibi video.Nokia Lumia 820 ve Nokia Lumia 920 bildiğiniz gibi şimdilik Windows Phone 8'li Nokia Lumia serisinin en üst iki cihazı.Ve bu cihazların kasisli yollardaki optik görüntü sabitleyicisine sahip kameralarından güzel videoları sizlere sunuyoruz.Sürprizlere hazır olun!

İyi Seyirler

[video=youtube;lx3lTxWp9W0]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lx3lTxWp9W0[/video]

Aynı videonun ters sırayla çekilmiş ve karşılaştırmaya daha dürüst bir hava katan videosu

[video=youtube;plh4vRYcjBM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=plh4vRYcjBM[/video]

Sizce bu kapışmanın galibi Nokia Lumia 820'mi yoksa Nokia Lumia 920'mi?Yorumlarınızı bekliyoruz

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve ardacumhur

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:tşk:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Konu için teşekkürler kardeşim. Lumia 820 görüntü sabitlemede daha başarılı :hmmm

nanotex

nanotex

Üye
Lumia 920 akmış :bud:

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Konu için teşekkürler.
L820 Bariz üstün gibi geldi.

hasansen_83

hasansen_83

Üye
820 de ois varmı ya ben yok diye biliyorum

nanotex

nanotex

Üye
820 daha çok ışık alıyor belli.

alical33

alical33

Üye
bi yanlışlık olmasın :allalla:

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
820 ile 920 yi videoya yanlış yazmış olmasınlar?

Toros542

Toros542

Üye
Valla gözlerim beni yanıltmıyorsa L820 daha iyi kayıt özelliğine sahip görünüyor.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
820 im var diye söylemiyorum ama 820 fark edilir derecede daha iyi kayıt yapmış...

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Burada bir bit yeniği var bence o ne öyle yahu sanki s4-3 gibi çekmiş lumia 920 çok sallanıyor.böyle olmaması lazım :hmmm

serinaga

serinaga

Üye
Gerçekten L820'nin video performansı daha iyi, bunu kendi çekimlerimde de gördüm, Lakin L920 ile kıyaslama şansım olmamıştı ... Ancak fotoğraf çekme konusunda L920 şüphesiz daha başarılı ...
Paylaşım için teşekkürler bu arada ...

kamuraN021

kamuraN021

Üye
L820 de PureView varmı ki

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
L820 de PureView varmı ki

Benim bildiğim o özellik yok ama geri kalanlar bunlar --->8 MP, 3264 x 2448 piksel, otofokus, Carl Zeiss Tessar lens, F2.2 çift LED flaş, coğrafik konumlama, video 1080p@30fps, ikinci VGA kamera

920ninde bunlar --->8 MP, 3264 x 2448 piksel, Carl Zeiss optik, optik imaj stabilizasyon, otofokus, LED flaş, PureView teknoloji, coğrafi konumlama, video

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Benim bildiğim o özellik yok ama geri kalanlar bunlar --->8 MP, 3264 x 2448 piksel, otofokus, Carl Zeiss Tessar lens, F2.2 çift LED flaş, coğrafik konumlama, video 1080p@30fps, ikinci VGA kamera

920ninde bunlar --->8 MP, 3264 x 2448 piksel, Carl Zeiss optik, optik imaj stabilizasyon, otofokus, LED flaş, PureView teknoloji, coğrafi konumlama, video

920 8.7 piksel

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
Açık hava video pefornansı gerçekten iyi ama 920 yi geçeceğini beklemiodum

hasansen_83

hasansen_83

Üye
bu video da var bişi sanki ois 820 de var 920 de yok aksıne tam tersı ois 920 de var 820 de yok

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Arkadaşlar bende 820 kullanıyorum video performansı çok iyi. Ancak 920 nin daha iyi sanıyordum. Belkide öyledir , videoda terslik olabilir.

Üst Alt