Nintendo Switch'e yakından bakalım!

Sponsorlu Bağlantılar

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Nintendo yaptığı açıklama ile uzun süredir beklediğimiz yeni nesil konsolunu duyurdu. Buradan ulaşabileceğiniz haberimizde konsolun açıklanan hemen hemen tüm detaylarını sizlerle paylaştık. Tabi bu duyuru videosu ile birlikte firma Nintendo Switch için görseller de yayınlamaya başladı.

Konsolun bu görsellerine baktığımızda hem evimizde bırakacağımız aparatı, hem ekran kısmını hem de oldukça farklı bir kullanıma sahip olan kontrolcüsünü çok daha net bir şekilde görme şansına sahip oluyoruz.

Yayınlanan bu görsellerde konsolun sahip olduğu bazı özelliklere ayrıca vurgu yapılmış. Ayrılabilen kontrolcü dışında normal kontrolcü görsellerine de bu resimler arasında yer verilmiş.Aşağıdaki görsele tıklayarak konsolun yayınlanan bu görüntülerine daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.
Alıntı.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt