Nintendo NX bugün duyurulacak!

Sponsorlu Bağlantılar

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Nintendo'nun yeni nesil konsolunu uzun süredir bekliyoruz. Wii U ile beklediğini bulamayan firma uzun süredir yeni nesil konsol üzerinde çalışıyor. Nintendo NX kod adı ile anılan bu konsol için şimdiye kadar birçok dedikodu çıksa da firmadan hala resmi bir açıklama gelmiş değil. Bu dedikodular arasında en dikkat çekeni ise şüphesiz konsolun hem ev, hem de taşınabilir konsol olarak tasarlanmış olması.

İşte tüm bu belirsizliklerin arasında Nintendo sabah saatlerinde Nintendo NX'in bugün duyurulacağını açıkladı. Duyurunun nasıl yapılacağıyla ilgili de herhangi bir detay vermeyen Nintendo, paylaştığı Mario görseli ile birlikte konsolun ilk videosu olacağını vurgulamış.

Nintendo NX duyurusunun Türkiye saati ile 17:00'da yapılacağını ve detayları sayfamızdan takip edebileceğinizi de hatırlatalım.
Alıntı.
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt