Nimbuzz - Ücretsiz Mesaj ve Dosya Gönderme, Arama, Sohbet!

Sponsorlu Bağlantılar

omertokmak

Üye
okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ozancan42

Üye
mrb arkadaşlar bilgisayardan sohbet odalarına giremiyorum daha doğrusu nerden giriliyor cepten giriyorum ama pcden giremiyorum yardımlarınızı bekliyorum

AS_MU

AS_MU

Üye
mrb arkadaşlar bilgisayardan sohbet odalarına giremiyorum daha doğrusu nerden giriliyor cepten giriyorum ama pcden giremiyorum yardımlarınızı bekliyorum
sorunu biraz acar msınız ?
Eğer Sorun Pc üzerinden Nimbuzz Hesabını Kullanamamaksa
Adresien gir kullanıcı adını ve şifreni gir .Giriş yaptıktan sonra ayalar sekmesinden kayıtlı olduğun topluluk e-postasını ve şifreni girerek sohbete bağlanabilirsin

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Buradan yardım isteyen arkadaşlar,
Foruma pek uğramıyorum. Sorularınıza geç cevap verebiliyorum ya da hiç cevap veremediğim oluyor. [email protected] eklerseniz yardımcı olabilirim. Teşekkürler. :)

azrail_bekir

azrail_bekir

Üye
arkadasım nimbuzz ekledim umarım yakın zamanda kabul edersin...

kaanu32

Üye
tşkrler indirdim kurdum üzaten önceden hesabım vardı şimdi giriş yap diyorum geçersin kullanıcı adı yada şifre diyor:S şimdi ne yapmam lazım ben senelrden beri bu şifreyi kullanırım ...... yardımcı olursan sevinirim

dvtdrsn

Üye
paylaşım çok guzel teşekkurler.

--------------- Ekleme ---------------

msn den konusma yapılıo ama goruntulu arama yapılmıyo.çıkacak olan versiyonlarda görüntülü görüşme söz konusu olabilir mi? Bilgisi olan varsa lütfen paylaşsin.

msn den arama yapılıo bır problem yok ancak henuz görüntülü arama yapılmıo.bundan sonraki versiyonlarında görüntülü görüşmek söz konusu olabilir mi? bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.:hmmm

hidalgolen

Üye
palringo face i kabul etmiyor dostum

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
tşkrler indirdim kurdum üzaten önceden hesabım vardı şimdi giriş yap diyorum geçersin kullanıcı adı yada şifre diyor:S şimdi ne yapmam lazım ben senelrden beri bu şifreyi kullanırım ...... yardımcı olursan sevinirim

- Eğer Nimbuzz hesabınıza e-posta adresinizi kaydettiyseniz bilgisayarınızdan sayfasına git.
Eğer Nimbuzz hesabınıza telefon numaranızı kaydettiyseniz
- Nimbuzz'u açın (Mobil). Giriş yapma ekranında (kullanıcıadı ve parola girdiğiniz ekran) "Geri" deyin. En altta "Parolanızı mı unuttunuz?" seçeneğini göreceksiniz. O seçeneği tıklayın ve telefon numarasını girin. En kısa zamanda bir kısa mesaj alacaksınız.

Eğer telefon numaranızı ve/veya e-posta adresini kaydetmediyseniz. Birinden hesabınızı hacklemesini isteyebilirsiniz. :ehe

paylaşım çok guzel teşekkurler.
msn den arama yapılıo bır problem yok ancak henuz görüntülü arama yapılmıo.bundan sonraki versiyonlarında görüntülü görüşmek söz konusu olabilir mi? bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.:hmmm

Rica ederim.

Görüntülü görüşme mi?
Görünürlerde öyle bir şey yok.

palringo face i kabul etmiyor dostum

Palringo için destek konusu değil burası.
+ Palringo'dan nefret ediyorum.|-)

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
resimde nokia teması var.. peki bu sadece nokialardamı oluyor ??

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. Sadece Nokia değil.

speedydancer

speedydancer

Üye
Güzel paylaşım eline gözüne sağlık ...

memocaptan

Üye
nimbuz ücretli mi?

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
Konuda cevabı var arkadaşım. Lütfen konuyu okuyun yorum yapmadan önce.

rockhan

rockhan

Üye
Hocam reklamları kaldırmak için liste görünümünde nasıl açıyoruz biraz daha ayrıntı verebilirmisin xplore ile denedim beceremedim nimbuzz app dosyası nasıl düzenlenecek? Onun dışında program süper çalışıyor telefonum nokia 6600. Denemediğim pro kalmamıştı en sonunda bu adam gibi çalıştı çok teşekkürler

cabbar65

cabbar65

Üye
valla dehşet birşey kim yapmışsa helal olsun allah razı olsun

osurukböcüğü

osurukböcüğü

Üye
link nerde
:hmmm

maxibrk

maxibrk

Üye
    Konu Sahibi
@rockhan Zntxhan isimli Python uygulamasını yüklemen gerekiyor. Uygulamaya sahipsen ve yapamıyorsan tam olarak nerede sorun yaşadığını söylersen yardımcı olmaya çalışırım.

Diğer arkadaş 'dan indirebilirsin.

Üst Alt