nfs most wanted 2 de kasarmı bee

Sponsorlu Bağlantılar

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
nfs most wanted 2 de kasarmı bee
i7 3770 işlemci
intel core 3.4 ghz (8Cpus) işlemci hızı
2 gb nvidia gt630 128bit paylaşımsız ekran kartı
8 gb ram 1tb harddisk
windows 8 işletim sistemi

bu sistemde nfs mostwanted en düşük ayarda 800x600 ayarda kasarmı yav?? oyunda mı sorun var bilgisayarımda mı anlamadım. farcry3 de bile kasma oluyor . sizce neden bu kasmalar ekran kartım güncel

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
64 bit miş o zaman zorlama olabilir diyorum

MrExpert

MrExpert

Üye
Driverlar eksik Olabiliri ama benim bildiğim okart 128bit :hmmm

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
pardon 64 bit demişim 128 bit ekran kartım düzelttim ... cevapp bekliyorum

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
driver yüklememişsin... güncel driver kur sorun kalmaz.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Kardes driver falan guncelledim 320.00 beta en son surum ama hala kasiyor.. Black ops 2 orta ayrda kasmadan oynuyorum ana bu kasiyor :S

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Sıcaklık kaç derece?

Uhops

Uhops

Üye
Bence gt630 la deil hd4000 le oynuyor olabilirsin driverleri tam mı

Heroata

Heroata

Üye
O bilgisayarda nasil kasar ya

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Sıcaklık kaç derece?
kardeş sıcaklık kaç bilmiyorum ama soğukken actım gene aynı kasıyor.. farcry 3 ayarda oynadım nasıl oluyosa bugun.. mostwanted oyunda sorun var heralde oyunu sildim ya onla mı ugrascam. driverler son surum yukledim.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sanmıyorum ya ben HD6470M ile gölgeler,yüksek çözünürlük ve bir kaç düzeltme kapalı ayarda 1366x768 oynuyorum :hmmm

(Tüm iyileştirmeler kapalı,sadece geometry detail high ayarda)

i52430m ve HD6470M ve 6GB Ram(1333mhz) var

deepmano

Üye
Kardeş niye açtın bilmiyorumda en yüksekte bile kasmaz

sena5135

sena5135

Üye
most wanted 2 sorunlu bi oyun çoğu zaman kasıyor diye biliyorum bende kastığında bi araştırma yapmıştım çoğunluk kastığını söylemişti bana

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
most wanted 2 sorunlu bi oyun çoğu zaman kasıyor diye biliyorum bende kastığında bi araştırma yapmıştım çoğunluk kastığını söylemişti bana

Yooo akıcı bir oyun ben sorun görmedim

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
ben intel hd 3000de far cry 3 mw3 asssasin creed revalationsu oynuyom kasmadan ama most wantedı oynayammamıştım

Hd3000 ile çok zor oynaman .. 2. Bir ekran kartının vardır sen bakmadığın için hd3000 zannediyorsun kanımca

sena5135

sena5135

Üye

Hd3000 ile çok zor oynaman .. 2. Bir ekran kartının vardır sen bakmadığın için hd3000 zannediyorsun kanımca
hakikaten çok araştırdım ama yok foto atabilirm aygıt yöneticisnden ve dxdiagdan eminim ve oyun bilgilerinde dahi intel 3000 gösteryo

- - - Eklendi - - -

inanabilirsin gerçekten oynayabiliyorum. belkide srüm farklılığı var dicem ama bilmediğim için çok oraya dalmıcam eminim 1 tane kart olduğundan uzun araştrmalar yaptım onunla ilgili:D

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Çözünürlük kaç?

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayarımın toplam çözünürlüğü 1600x900 ama mostwanted de en düşü ayarda ( 800x600 ) de bile aşırı kasıyor heralde oyunda bir sorun var torrentten indirmiştim oyunu

PriZm

PriZm

Üye
Oyunda sorun olabilir.Benim pc de yüksek grafik ayarlarında 1280*960 çözünürlüğünde kasmadan çalışıyor.pc min bilgileri profilimde yazıyor.