Haber Nexus5 im dondu şoktayim

Sponsorlu Bağlantılar

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
İphone 5 ios 7 de kasıyor fabrikada üretim hatası denk gelmiştir size ben kullanmadığım telefon kalmadı ios stabilitesine hızına hasta oldum androide geçeceğimide hiç sanmıyorum. :)
kardesim nexus 5 android L ile cosacak iste o zaman iphone 5s ile yarısabilir duruma gelecek daha iyilestirmesi var bunun uatelik

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90

ahmetsuha525000

Üye
İphone 5 ios 7 de kasıyor fabrikada üretim hatası denk gelmiştir size ben kullanmadığım telefon kalmadı ios stabilitesine hızına hasta oldum androide geçeceğimide hiç sanmıyorum. :)
Piyasada hız, güncelleme ve güvenlik konusunda Apple bir numaradır. Ayrıca iTunes' da çok hoşuma gidiyor.

NEXUS

NEXUS

Üye
Piyasada hız, güncelleme ve güvenlik konusunda Apple bir numaradır. Ayrıca iTunes' da çok hoşuma gidiyor.
Hemen Apple ı övün zaten siz bi android l ye nexus ta bakın , touchwizle karşılaştırmayın bi kerede

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

ahmetsuha525000

Üye
Hemen Apple ı övün zaten siz bi android l ye nexus ta bakın , touchwizle karşılaştırmayın bi kerede
Ben hemen hepsini kullandım. Amaç Apple övmek değil. Bende Apple kullanmıyorum. Ama güvenlik ve hız konusunda ödün vermez. Çünkü kapalı kaynak kullandığı için güvenlik açığı fazla olmuyor. Hızda sadece 4-5 cihaz olduğu için optimize edeceğin donanımlar belli. Buda sistemin hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor...

0MG90

0MG90

Üye
Kişisel görüşü kimseyi ilgilendirmez
Zorla L'yi sevdirecek değilsin dimi?

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
muratvemine

muratvemine

Üye
İos kısıtlı ama bayağı akıcı

Üst Alt