Nexus Root Toolkit Kullanım Rehberi

Sponsorlu Bağlantılar

BURHANsa

Üye
Merhaba,
"Öncelikle Bootloader Kilidini Açmanız Gerekiyor.;" bölümü için uzun sürüyor demişsiniz. 1,5 saat oldu hala bekliyorum. Bu işlem ne kadar sürüyor acaba ? Tabletin üzerinde açılış animasyonu dönüp duruyor. Teşekkürler.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,
"Öncelikle Bootloader Kilidini Açmanız Gerekiyor.;" bölümü için uzun sürüyor demişsiniz. 1,5 saat oldu hala bekliyorum. Bu işlem ne kadar sürüyor acaba ? Tabletin üzerinde açılış animasyonu dönüp duruyor. Teşekkürler.
k.b geç gördüm.
şuan sorun düzeldimi.?

BURHANsa

Üye
merhaba, sorun düzelmedi ama tableti geri döndürmeyi başardım sanırım. yani root yapamamış olduk :))
ilginiz için teşekkürler.

Son düzenleme:

thegreenblack

Üye
Telefonum galaxy nexus kilidi açık root yapmak için telefonu kapatıp ses açma kısmayla acip android robotu çıktıktan sonra mı PC ye baglayip root yapmalı
Telefonum galaxy nexus kilidi açık root yapmak için telefonu kapatıp ses açma kısmayla acip android robotu çıktıktan sonra mı PC ye baglayip root yapmalı

yunus486

yunus486

Üye

Pcye bağlı olsun öyle root yapın.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
pc ye bağladıktan sonra işlemlere başlayın.

FreeShah

Üye
Beyler nexus 5 cihazımla 3 saattir uğraşıyorum. Cihazı rootladığımla kaldım. Yardım lütfen.

yunus486

yunus486

Üye
Tam olarak noldu

romedon

romedon

Üye
adb.was.found.dyor.4steps.de
bootkldnatımkurulumyapıyobaçılıyobayağısaattraçılmadı
boot kilİDİ İŞLEMİNDE YES dedkten sonra tekrar aıclıyor ıbı oldu ala acılmadı yardııım
merhaba, sorun düzelmedi ama tableti geri döndürmeyi başardım sanırım. yani root yapamamış olduk :))
ilginiz için teşekkürler.
aynı.sorun.bendede.var.nasıl.düzelttn?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
1. İlk Olarak Telefonu Bilgisayara Bağlayın.

2. Sonra Telefonunuzda USB Hata Ayıklama Modunu Aktif Hale Getirmeniz Gerekiyor.

3. Bunun İçin Ayarlar -> Telefon Hakkında -> Derleme Numarasına 7 Kez Basın.

4. Sonra Geri -> Geliştirici Seçenekleri (En Alttadır) -> USB Hata Ayıklama Modunu Tik Koyun.

5. Şimdi USB Hata Ayıklama Moduna Aldığınızda Büyük İhtimalle Bilgisayarınız Telefonu Okumayacaktır(Bende Öle Olmuştu İki Saat Çözüm Aradım ve Buldum)
Bunun İçin Bildirim Çubuğunu İndirin Medya Cihazı Olarak Kamera'yı seçin sizden bi uyarı Verecek Yanına Tik Koyup Tamam Diyin Sonra Bilgisayar Görecektir.
Tamamdır Artık Root İşlemi ve diğer işlemler İçin Hazırsınız.

kings7

Üye
step 3 adımında driverleri kurmaya çalışırken yükleme başarısız diyor.. yardımcı olur musunuz..

Üst Alt