Haber Nexus 6 ve nexus 9 duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
Bakarız artık. Fiyatı önemli umarım çok aşırı olmaz.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve .NeXuS.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Bakarız artık. Fiyatı önemli umarım çok aşırı olmaz.
en fazla 1500 e filan gelir yaz tatiline girelim bu telefonu bende alacağım :)resim güncellendi.

ayriyetten bu turbo charging baya iyiye benziyor bakalım :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Gidin Sony Alın Stamina Mod+Güç Tasarrufu Var Bataryası En Uzun Giden Başka Bir Firma Görmedim Sony İyidir Ama Doğal Olarak Yinede Nexus 6'nın Bir Test Değerlerini Görmek Lazım

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 6 android için tercih edilecek tek model olmalı bi kamera ile batarya hep sorun görülodu artik oda çözülmüş. Artık nexus almak daha mantıklı artı lolipop da da var güç tasarrufu

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve B.A.R.O.N
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Alıntı:
''Büyük ekranını 3220 mAh'lik büyük bir batarya ile besleyecek olan cihazda yer alan Turbo Charger özelliği sayesinde sadece 15 dakikalık şarj süresi ile 6 saat kullanım süresi elde edilebiliyor. Ayrıca Google, tam şarj ile 24 saatin üstünde kullanım vaat ediyor.''Video Eklendi.
Bu özellik super hem ben stock roma donup bekliyecegim artık lolipop u :)

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
64 gblığı 2100 tl ile gelirse kesin alırım gelmezse 32 gblığa yönelebilirim:)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
O kadar olacağını sanmam :)
nexuslar kaliteli ve ucuz cihazlarmıdır demek anlamına getiriyorsun bunu tam anlayamadım da :hmmm bu arada şunuda söyleyeyim nexus6'nın rakiplerinden önce 5.0 getirmesi tam bir avantajdır nexusun :)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
nexuslar kaliteli ve ucuz cihazlarmıdır demek anlamına getiriyorsun bunu tam anlayamadım da :hmmm bu arada şunuda söyleyeyim nexus6'nın rakiplerinden önce 5.0 getirmesi tam bir avantajdır nexusun :)
5.0 aynen öle büyük avantaj ve ucuz ve guncelleme uzun sure alıyor :)

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
5.0 aynen öle büyük avantaj ve ucuz ve guncelleme uzun sure alıyor :)
Kardeşim ben nexusların stabilitesini ve performansını merak ediyorum lg g3 xperia z2 one m8'i test ettim vatanda olumlu sonuçlar aldım solbe bole kssma ve donma yapmadılar artık sıkıldım Windows Phone'dan tatmin edici gelmiyor bana surda bizim Windows Phone forumunda kasmayan diye hala savunanlar var ama ciddi söylüyorum bunları yüklediğim güncellemelerden sora ufak kasma ce takılmalar oldu az biraz yani nexus 6 alsam tatmin eder mi sence

• Beğen
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Gidin Sony Alın Stamina Mod+Güç Tasarrufu Var Bataryası En Uzun Giden Başka Bir Firma Görmedim Sony İyidir Ama Doğal Olarak Yinede Nexus 6'nın Bir Test Değerlerini Görmek Lazım

S5'te de ultra güç tasarrufu var? Arkadaşın birisi batarya sürelerini yazıyordu o konuya da bak derim.

• Beğen
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bence hepimizin kafasında önemli bir soru var, g3 gibi 2 k ekran çıkarmış (ki 1080p gayet yeterdi), sizce g3 gibi ısınma sorunu ve batarya sorunu çıkar mı? Oyunlarda 2k kullandığı için kasma olur mu? Biliyorum çok erken sordum ama olsun :D çünkü yıllardır wp kullanıyorum belki bir kere android olarak bunu alabilirim. Fiyatı 2 bini geçer mi?

fingerback5

fingerback5

Üye
Olmuş hiç eksiği yok bence.Hele nexusta ois kamera ouv.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ben nexusların stabilitesini ve performansını merak ediyorum lg g3 xperia z2 one m8'i test ettim vatanda olumlu sonuçlar aldım solbe bole kssma ve donma yapmadılar artık sıkıldım Windows Phone'dan tatmin edici gelmiyor bana surda bizim Windows Phone forumunda kasmayan diye hala savunanlar var ama ciddi söylüyorum bunları yüklediğim güncellemelerden sora ufak kasma ce takılmalar oldu az biraz yani nexus 6 alsam tatmin eder mi sence
3 yıl , nexusta asla kasma olmaz hele o donanımla , istediğin oyunu yükle kasmaz :D

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve B.A.R.O.N
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Bence hepimizin kafasında önemli bir soru var, g3 gibi 2 k ekran çıkarmış (ki 1080p gayet yeterdi), sizce g3 gibi ısınma sorunu ve batarya sorunu çıkar mı? Oyunlarda 2k kullandığı için kasma olur mu? Biliyorum çok erken sordum ama olsun :D çünkü yıllardır wp kullanıyorum belki bir kere android olarak bunu alabilirim. Fiyatı 2 bini geçer mi?

G3 ile kıyaslama gpular farklı. Cpu'lar hemen hemen aynı sayılırlar ancak gpular arasındaki fark büyük.

NEXUS

NEXUS

Üye
    Konu Sahibi
Nexusta kasma ve donma tamamen nexusa zıt ısınmada olmaz :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
  • Beğen

Üst Alt