Telefon Tavsiyesi Nexus 5

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
E o cikacak su cikacak az bmdur buda cikacak diye diye omrunuz gececekk :D nexus 6 bile ocak subat gibi snca gelir ben ona bile sabredemem :D

artilgonzales

Üye
    Konu Sahibi
Peki,teşekkürler.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Tasarim tartisilir kimisine gore iyidir kimisine gore kotudur zenfone 5 te isinma ve sarz sorunu var . 6 yi cok iyi diyorlar hatasini duymadim
Bir haftadır Zenfone5 kullanıcısıyım, ısınma sorunu yaşamadım. Şarj sorunu ise normal geliyor bana artık çünkü tüm cihazlarda genel bir şarj sorunu var. Yoğun kullanımda 1 günü çıkartamaz çoğu cihaz, bu cihazda da 4-5 saat sürekli kullanım yaparsınız, çok fazla kurcalamazsanız günlük 1 saat oyun ve genel kullanım ile 1 günü çıkartabilirsiniz. Özellikle flip cover kapak sayesinde şarj konusunda baya rahatladığımı söyleyebilirim. Zore marka deri uyku modlu flip cover kapak ile akşamları şarjı bitirmek için oyun oynamak zorunda bile kalabilirsin ;)

Nexus 5 için de, saf android için bile alınabilecek bir cihaz. Zaten rom desteğinde tavan yapan bir seri. Bence rom, root, bol bol uygulama kullanan biriysen Nexus 5 işini görecektir. Eğer ki daha sade günlük kulanım için bir cihaz arıyorsan Lg G2 de senin işini görecektir. Telefon piyasasından bunca çeşit varken tavsiye edilebilecek cihazlar için de senin kullanım alışkanlıkların önemli. Herkesin kullanımına ve bütçesine göre cihaz var piyasada şu aralar.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: artilgonzales ve avast
NEXUS

NEXUS

Üye
Kardeşim One+One nasıl almayı düşünüyorsun TR de satışı yok...

Zenfone 6 al gitsin

Almayı düşünmüyorum ve alması içinde tavsiye vermedim sadece tasarımı güzel dedim başını tekrar oku

furkankaya559758

Üye
Batarya konusunda pek iyi değil ama diğer yönlerden çok iyi bir telefon.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Batarya konusunda ben hic sıkıntı yaşamadım yetiyo yanı bigun

artilgonzales

Üye
    Konu Sahibi
Sagolun,tesekkurler

Üst Alt