Nexus 5 İn S4 ü ezecek özellikler..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
Benim Pc den iyi

blacktalon

blacktalon

Üye
Snapdragon 800 en son qualcom olmasi lazim ve daha kullanilmadi heralde

ardacumhur

ardacumhur

Üye
PC'ler utanıyor artık :)

Tabi diğer akıllı telefonlar da :kıskıs:

Byceom

Üye
Saçma sapan haberler google cephesinden bilgiler geldi böyle bir telefon çıkmayacak diye yok 3gb ram yok snap dragon 800 allah aşkına hayal kurmayın saçma sapan haberler bunlar inanmayın not:bu haberi yayınlayana laf atar gibi düşünmeyin
16mp kamera deniyor :) bu tür telefonlar şimdi istesede çıkaramazlar çünkü hayal daha yeni seri üretime geçiş yapacak snapdragon 800 :) size sölim maksimum özellikleri snap 600 13mp kamera 4.7 ila 5.0 inch ekran maksimum 2300mah batarya 2gbram vesayre olur

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar bazı arkadaşlar işlemciyi sadece çekirdek sanıyorlar. O zaman Samsung Galaxy S4'ün işlemcisini bir bilgisayarın işlemcisiyle mesela en basitinden İntel Core i3 işlemciyle karşılaştırsınlar. O zaman görürler işlemcinin herşey olmadığını.

Nexus 5 Snapdragon 800 işlemci ile gelirse bildiğim kadarıyla Snapdragon 800'de Andreno 420 GPU var. Bu GPU S4'ün GPU'sundan kat kat iyi bir GPU.
hayır adreno 330 gpu ayrıca bir pc ile bir telfon cpu karşılaştırması çok saçma nexus5 elbette güzel cihaz olucak fakat htc veya samsung yaparsa bu modeli çok pahalıya satarlar ancak lg yapıcakki ucuza satsın

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
Saçma sapan haberler google cephesinden bilgiler geldi böyle bir telefon çıkmayacak diye yok 3gb ram yok snap dragon 800 allah aşkına hayal kurmayın saçma sapan haberler bunlar inanmayın not:bu haberi yayınlayana laf atar gibi düşünmeyin
16mp kamera deniyor :) bu tür telefonlar şimdi istesede çıkaramazlar çünkü hayal daha yeni seri üretime geçiş yapacak snapdragon 800 :) size sölim maksimum özellikleri snap 600 13mp kamera 4.7 ila 5.0 inch ekran maksimum 2300mah batarya 2gbram vesayre olur

- - - Eklendi - - -

hayır adreno 330 gpu ayrıca bir pc ile bir telfon cpu karşılaştırması çok saçma nexus5 elbette güzel cihaz olucak fakat htc veya samsung yaparsa bu modeli çok pahalıya satarlar ancak lg yapıcakki ucuza satsın

Kardeş utanmadan yalanlama geldi demişsin.Yalanlama gelmedi hergün araştırıyorum.Sen inanmak istemiyosan inanma insanında sinirini bozma.41 mp kamerada gördük 16 niye olmasın.Ram kesin 3gb olacak Nexusun son tlfonu diyor.Xphoneye yön vercek.

- - - Eklendi - - -

Snap 800 çıktı kardeş araştırma yap lütfem.

Byceom

Üye
Kardeş utanmadan yalanlama geldi demişsin.Yalanlama gelmedi hergün araştırıyorum.Sen inanmak istemiyosan inanma insanında sinirini bozma.41 mp kamerada gördük 16 niye olmasın.Ram kesin 3gb olacak Nexusun son tlfonu diyor.Xphoneye yön vercek.

- - - Eklendi - - -

Sanırım sen benim ne yazdığımı tam okumadın ben bu haberi yayınlayan yalan atıyor demedim bu tür haberlere inanmayın dedim lütfen ilk önce oku sonra eleştiri yap

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
Google yalanladı diyen kim

PriZm

PriZm

Üye

- - - Eklendi - - -

Snapdragon 800 çıktı ama üretime geçilmedi diye biliyorum.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
Seri üretime geçildi

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar pardon Snapdragon 800'ün özellillerini yeni gördüm. Ayrıca Adreno 330 GPU'da çok iyi bir GPU.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
GPU Adreno 330 ise çok iyi olacaktır

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
Mayıs 15 bir gelsede

- - - Eklendi - - -

Yeni habere göre sd kart yeri olacakmış

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
Konu kilitt

legend5858

legend5858

Üye
Eskiden telefondan arama filan yapılırdı onlar olacak mıymış :D

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
    Konu Sahibi
Olacakmış :) :) :)

pRime.

pRime.

Üye
qualcomm chipsetleri kullanıp daha iyi chipsetli cihazların önünü kesiyorlar. snapdragon'lar abartılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt