Next Launcher 3D Shell 3.22 + Widget Patch %100 TÜRKÇE

Sponsorlu Bağlantılar

aycan54

Üye
Teşekkürler

hhh666

hhh666

Üye
Eline, koluna, emeğine sağlık.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Rica edetim arkadaşım ne yapıyorsak bizler/sizler için...

ek04

Üye
tesekkurlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

KayraBey

KayraBey

Üye
Türkçe olayı üstün körü değil inşaAllah... Next launcher sonraki launcher olarak değiştirilmiş ise yaramaz :)

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe olayı üstün körü değil inşaAllah... Next launcher sonraki launcher olarak değiştirilmiş ise yaramaz :)
Yok üstünkörü deeğil, Next'in anlamı Sonraki ama bunu "Sonraki Launcher" diye isimlendirmek biraz saçma gelmiyormu mantıken :) kaldıki ilk çevirilerden değil, sıfırdan çeviri yaptım hatta widgetlerini de çevirdim. Dene ve gör..

• Beğen
Tepkiler: seyits

seyits

Üye
Yok üstünkörü deeğil, Next'in anlamı Sonraki ama bunu "Sonraki Launcher" diye isimlendirmek biraz saçma gelmiyormu mantıken :) kaldıki ilk çevirilerden değil, sıfırdan çeviri yaptım hatta widgetlerini de çevirdim. Dene ve gör..
ellerine sağlık :alkis
v3.19 çıkmış aygün.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: seyits

Mefkud

Üye
Emeğin için öncelikle teşekkürler. Daha önceki çevirilerinizi kullandım ama yeni güncelleme olan 3.20 versiyonunda "Paketi ayrıştırmada bir sorun var" hatası alıyorum. Bir başka kişide denememe rağmen aynı hatayı aldık. Dosyayı bir kontrol ederseniz sevinirim.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Emeğin için öncelikle teşekkürler. Daha önceki çevirilerinizi kullandım ama yeni güncelleme olan 3.20 versiyonunda "Paketi ayrıştırmada bir sorun var" hatası alıyorum. Bir başka kişide denememe rağmen aynı hatayı aldık. Dosyayı bir kontrol ederseniz sevinirim.

Paylaşıma vermeden önce kendim test ediyorum, dolayısiyle bende yükledim, belki eksik indirmiş olabilirsiniz tekrar indirip deneyiniz.
Ayrıca indirirken virüs proğramı varsa kapatmanızı öneririm.(nede olsa patchlenmiş dosyaları virüs olarak görür antiler)

KırcalıHolding

Üye
Sonraki yerine ileri seviye launcher kullanılabilir.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Sonraki yerine ileri seviye launcher kullanılabilir.
İleri seviye derken?
Eğer isminden bahsediyorsanız, artık eskide kaldı Sonraki Launcher adlandırması. Yenisi, yani isim değişikliğine gitmedim, gerekte yok zaten nasıl launcher olduğu belli ''ileri seviye'' launcher yani :)

KırcalıHolding

Üye
İleri seviye derken?
Eğer isminden bahsediyorsanız, artık eskide kaldı Sonraki Launcher adlandırması. Yenisi, yani isim değişikliğine gitmedim, gerekte yok zaten nasıl launcher olduğu belli ''ileri seviye'' launcher yani :)
Baya bi ileri seviye ama dahada ilerisi var tabi..TSF launcher☺

hhh666

hhh666

Üye
Eline sağlık.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
Paylasım için emeğin için teşekkür ederim kardeşim. Paket içindeki saat ve hava durumu widgeti çok süper

cetin61

cetin61

Üye
teşekürler

hhh666

hhh666

Üye
3.21 versiyonunu da %100 tr yapabilir misiniz? Teşekürler.

AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
    Konu Sahibi
Tabiki yapılabilir..

Üst Alt