NETBOOK İçin İşlemci ve Model Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

celikmstfa

Üye
    Konu Sahibi
NETBOOK İçin İşlemci ve Model Tavsiyesi
Arkadaşlar merhaba,
Yoğun internet kullanımı ve zaman zaman film-dizi izleme gibi aktivitelerde kullanmak üzere netbook almak istiyorum(oyun oynama gibi bir planım yok) . Ancak aklıma takılan birkaç soru var beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

1-Bir Netbook yukarıda yazdığım işlemleri zorlanmadan ve kasma yavaşlama takılma yaşamadan gerçekleştirmeme imkan sağlar mı?

2-İşlemci olarak İntel mi AMD mi tercih etmeliyim? [ intel için n2600,n2800 işlemciler / amd için ise c60 işlemciler(amd için başka işlemci önerirseniz inceleyebilirim) ]

3-Marka olarak önerileriniz nelerdir? ( Ben asus veya samsung düşünüyorum şu an için )

4-Bunun haricinde netbook alırken dikkat etmem gereken konular var mı?

Ayrıca , model olarak da önerilerinize açığım

Bu konu hakkında bilgisi olan tüm arkadaşlar kendi görüşlerini paylaşabilirse ben de en doğru seçimi rahat şekilde yapabilirim. Şimdiden çok teşekkürler.

mrt-06

mrt-06

Üye
kardeş uzun zamandır netbook kullanıyorum atom n2600 internet hızı süper ancak filmi 720p zorlanıyor (internete göre değişir) ama amd almanı öneririm c60 lı asus 1015bx var electro world de 662TL yabunu al tam film performansı için.
atomun yenileri n2600 ve n2800 fan yok dilediğin kadar kullan ısınmaz. dediğim gibi film için amd sadece internet için atom.
ben samsung asus veya packerd belli öneririm (atom)
acer de amdli üretiyor ama galiba 10.1 inçlik ekranlısı yok 11.6 inçlik netbookları var yinede sen acere bak.

• Beğen
Tepkiler: celikmstfa
Teom@n

Teom@n

Üye
Arkadaşlar merhaba,
Yoğun internet kullanımı ve zaman zaman film-dizi izleme gibi aktivitelerde kullanmak üzere netbook almak istiyorum(oyun oynama gibi bir planım yok) . Ancak aklıma takılan birkaç soru var beni aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

1-Bir Netbook yukarıda yazdığım işlemleri zorlanmadan ve kasma yavaşlama takılma yaşamadan gerçekleştirmeme imkan sağlar mı?

2-İşlemci olarak İntel mi AMD mi tercih etmeliyim? [ intel için n2600,n2800 işlemciler / amd için ise c60 işlemciler(amd için başka işlemci önerirseniz inceleyebilirim) ]

3-Marka olarak önerileriniz nelerdir? ( Ben asus veya samsung düşünüyorum şu an için )

4-Bunun haricinde netbook alırken dikkat etmem gereken konular var mı?

Ayrıca , model olarak da önerilerinize açığım

Bu konu hakkında bilgisi olan tüm arkadaşlar kendi görüşlerini paylaşabilirse ben de en doğru seçimi rahat şekilde yapabilirim. Şimdiden çok teşekkürler.

AMD islemcili netbooklari oneririm. AMD E-450, E350, basta olmak uzere C60 islemcili netbook secebilirsin. Yeni revizyon E1-1200 ve E2-1800 lu modellerden bulabilirsen fiyat araligida uygunsa tercih edebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: celikmstfa

celikmstfa

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu netbook nasıl sizce? Birde 6 hücreli mi pili yoksa 3 mü bulamadım :/ Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

mrt-06

mrt-06

Üye
muhtemelen 6 hücrelidir artık 3 hücreli üretilmiyor pek [h=1]PACKARD BELL iyi ama amdli acerlerde iyidir sana hangisi uygunsa onu al[/h]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt