nero 7 ile dvd video yapamama

Sponsorlu Bağlantılar

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
nero 7 ile dvd video yapamama
1 haftadır bu konuya kafa patlatıyorum ama bi sonuca ulaşamadım şimdi 2 yıl önce nero 7 startsmart programını kullanarak kardeşime harry potter serisini dvdye çektim aynı programla ozamanki bilgisayarım 2000 model pro 2000 :D yani taka bi pc ancak o zaman yapmıştım hem sadece hp seriside değil 30 u geçik dvd cd ye film çekmiştim bu program ile lakin sorunum gecen yaz lenovo marka laptop aldım ve aynı programı yine yükledim bu seferde tutturdu kardeşim karayip korsanlarını yap diye keşke o zaman yapsaydım diyorum ama olan olmuş lanet program indirdiğim hiç bir karayip korsanları (kk) nı dvdye çekemedim kendi dvd videonu yarat ı seçiyorum nerovision çıkıyor oraya filmleri atıyosunuz sonra ileri diyip menüyü ayarlıyosunuz ve next diyip yazdırıyosunuz bu kadar kolaydı ancak şimdi değil 2 çeşit indirme yaptım sitelerden idm kullanarak yaptım .mp4 uzantılı indirdiğinden yazamadım daha sonra yine idm ile indirirken .avi yazdım uzantıya öyle indirdim bu seferde nedendir bilmiyorum videoyu nerovisiona attığımda videonun ilk başını gösterir hatta kullananlar bilir film yap bölüm düzenle seçeneklerini seçtiğiniz zaman videoyu izleyebilirsiniz ama ben yaptığımda izlenmiyor kap kara ekran sadece ses var işte sorunum neden böyle bu bilmiyorum çok aydınlatıcı oldumu anlayabildinizmi ama video işi ile ilgilenen özellikle anlattıklarımı yapmış olan arkadaşlarımız vardır ve onlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Üst Alt