Haber Neon Yeşili Lumia 1520 Resmi Olarak Doğrulandı!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Neon Yeşili Lumia 1520 Resmi Olarak Doğrulandı!!!!
Daha önceki ay sızıntılarla ilgili olarak bilgi vermiştim,ancak bugün resmi olarak doğrulanan 1520 yeşil rengi ile daha doğrusu neon yeşili rengi ile resmi olarak tanıtıldı.
Türkiye'de satışa çıkıp çıkmıycağı konusunda herhangi bir bilgi verilmezken diğer lumia 930 modelindede aynı renk neon yeşili bulunuyor.
Nokianın bundan sonra neon yeşili cihazlar üretmesi muhtemel ki başladı diyebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı ve mkarahanlı

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bu renk benim çok hoşuma gitti.Standartlaşmış olan o siyaha başka bir güzellik katıyor :)

Invoke

Invoke

Üye
1320deki gibi arka kapağı değiştirebiliyor muyuz 1520de de ?

erdincpolat

erdincpolat

Üye
Yaptığımız haberlere bak ya. Yeşil telefon üretecekmiş. Bana ne senin renğinden ya. Belki yeşil sevmeyen var. Bana yazılım ver kardeşim. Yeşil meşil ne ayak

millet yazılım bekliyor, yazılımla uğraşacağına ne renk çıkarsam diye uğraşıyor adamlar manyamış bunlar

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
The Benefit

The Benefit

Üye
1320'ye de bu renk seçeneğini getirirler umarım. Fena görünmüyor. :)

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Yaptığımız haberlere bak ya. Yeşil telefon üretecekmiş. Bana ne senin renğinden ya. Belki yeşil sevmeyen var. Bana yazılım ver kardeşim. Yeşil meşil ne ayak

millet yazılım bekliyor, yazılımla uğraşacağına ne renk çıkarsam diye uğraşıyor adamlar manyamış bunlar
Yazılım olarak elbetteki haklısınız ama şirketler bişey biliyorda bu kadar geciktiriyor çare zaman.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Ayrıca Lumia 1320'den Turuncu renk seçeneği de ekleniyor.

beats

beats

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: The Benefit
Burak Altun

Burak Altun

Üye

Senin mantığına göre tek renk üretsinler o zaman ? Sonra herkes aynı rengi kullansın. Ne de olsa yazılım önemli değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: TurboCall
TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Senin mantığına göre tek renk üretsinler o zaman ? Sonra herkes aynı rengi kullansın. Ne de olsa yazılım önemli değil mi ?
Katılıyorum ancak herkesin fikirlerine saygı duymak zorundayız tabiki tek renk olursa iphone gibi appleden sokağa çıkamıyoruz :D

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Burak Altun

Burak Altun

Üye
Katılıyorum ancak herkesin fikirlerine saygı duymak zorundayız tabiki tek renk olursa iphone gibi appleden sokağa çıkamıyoruz :D
Saygı duymak lazım ama ben katılmıyorum. Telefonu telefon yapan tasarımıdır. Tasarımı tasarım yapan da renktir. Kimse telefonu dışından görüp "aa bu cihaz çok şık kesin yazılımı iyidir" demez değil mi ?

Üst Alt