Neden mesaj gönderiyoruz?

Sponsorlu Bağlantılar

Karavelaa

Üye
    Konu Sahibi
Neden mesaj gönderiyoruz?
Mesala yeni bir kampanya çıktı.Ücretsiz ve bizden neden onay mesajı isteniyor.Direk neden vermiyorlar?.Veya bu mesajlarla kampanya ve tarifeli göndermek için onay mesajımı bu

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ücretsiz diye hersey hoşuna gidecek diye bir kaide yok yani onaylayıp kabul ediyorsun senden habersiz bedava olan herşeyi üzerine tanimlayamazlar.

Karavelaa

Üye
    Konu Sahibi

Karavelaa

Üye
    Konu Sahibi
Belkide bir süre sonra ücretli olacak paket senden habersiz seni bu pakete üye yaparlarsa ne olacak?
Bak mesala burda bana kampanyaları göndermek için olan yasal izni kabul ettirdi.Bunların temel hedefleri bu

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bak mesala burda bana kampanyaları göndermek için olan yasal izni kabul ettirdi.Bunların temel hedefleri bu

Kabul ettin ve amacını soruyorsun?
Zaten cevabını vermişsin kampanya ve reklam mesajı gönderecekler :)

Karavelaa

Üye
    Konu Sahibi
Kabul ettin ve amacını soruyorsun?
Zaten cevabını vermişsin kampanya ve reklam mesajı gönderecekler :)
Hayır işte diyorumki bunların amacı bizden onay mesajı almak değil.Yasal izni almak :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Hayır işte diyorumki bunların amacı bizden onay mesajı almak değil.Yasal izni almak :)

Hayır bedava verdiği birşey karşılığında aslında senden karşılık almış oluyor.
Söylediğin şey bütün kampanyalarda geçerli değil mesela ramazan kampanyasına katıldım reklam onayı istemedi :)

Karavelaa

Üye
    Konu Sahibi
Hayır bedava verdiği birşey karşılığında aslında senden karşılık almış oluyor.
Söylediğin şey bütün kampanyalarda geçerli değil mesela ramazan kampanyasına katıldım reklam onayı istemedi :)
Hangi ramazan kampanyası birde vodafone sahurda bedava internet vermedimi? :D

Üst Alt