Neden bu kadar tipsizim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnternettin_Hoca

İnternettin_Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Neden bu kadar tipsizim
İnsanda tip olmayınca olmuyor abi çirkinler hayatta hep kaybediyor ulan 16 yaşındayım a sosyalde değilim çok acayip şakacıyım espirilerimde hep tutulur ama insanda tip olmayınca içine kapanıyor ister istemez :( şu ana kadar hiç sevgilim olmadı nası bi duygu daha onu bile bilmiyorum giyinişimede çok önem veririm ama olmuyor abi tip yok
:( yakışıklıları hep kıskanıyorum içim içimi yiyiyor. Ne yapayım yha :'( ne yapayım :((((((

GM 5 Plus ile uygulamasından gönderildi.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hayat bir anda değişiyor, tipsizim derken ilgi odağı. Fakirim derken zengin olabiliyorsun. Yeter ki hayata karamsar bakmam yerine, olumlu yönünden bakmayı dene.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve İnternettin_Hoca
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Gardaşım kendini geliştirmeye bak sen. Lisede okuyosun büyük ihtimal. Çalış derslerine, git güzel bi üniversiteye. Sevgili mi istiyon illa ki bi tane bulursun. Her zaman özgüvenli olmaya çalış. Berkecanları kıskanmayı da bırak. Sadece görüntüden ibaret çoğu. Kendini başkalarıyla kıyaslama. En büyük kötülüğü yapmış olursun kendine. Kendini önemse. Sen bile kendini önemsemezsen başkası hiç önemsemez.

• Beğen
Tepkiler: İnternettin_Hoca ve Dogus Pertez
maxirabit

maxirabit

Üye
Yaşın tahmini 15 falan olabilir bu yaşlarda böyle bunalımlar oluyor, ayrıca çirkinlik değil öz güven eksikliği oluyor bu

largarse

Üye
Canım kardeşim hiç kafanı yorma.
Kendimden örnek vereyim ayıptır söylemesi yakışıklıyım:) ortaokul, lise, dershane yılları kızsız günüm geçmemiştir. Arkadaşlarım, akranlarım beni örnek alıyordu ama yıllarca elizabet takıldılar. Gelgelelim okumadık, istediğim bölüm gelmedi meslek yok. Elizabet takılan kankilerimi şimdi faceden takip ediyorum biri doktor, biri mühendis vs...
Evler, arabalar yani şimdi kırmadıkları ceviz yok. Herşey tip değil önemli olan para. Babanın parası varsa sorun yok ama yoksa "OKU" kendini geliştir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Baydırman

Baydırman

Moderator
Ben anlamadım şimdi olayı. Küfür serbest mi oldu forumda? :hmmm
@Dogus Pertez

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
zamanla herşey düzelir zaten tipe bakarak yanına yaklaşan kızlar utansın onlar yarın öbür gün bir kaza geçirsen hemen başkasına koşar sen bekle seni beğenen biri çıkar elbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt