Necati Ateş Galatasaray'a geri dönüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Necati Ateş Galatasaray'a geri dönüyor
Antalyaspor forması altında yeniden doğan Necati Ateş, 2 yıl aradan sonra Galatasaray'a geri dönme yolunda...

Galatasaray ile Necati Ateş'in yolları bir kez daha kesişmek üzere... Sarı-kırmızılı takımda başkanlığa adaylığını koyan Ünal Aysal'ın teknik direktörlüğe getirmeyi düşündüğü Erik Gerets'in, Necati Ateş'in geri alınmasını istediği ortaya çıktı.

Fotomaç'ın haberine göre; Belçikalı hocanın, Aysal'ın ekibinde sportif direktör olması beklenen Bülent Tulun'a Necati ile ilgili talebini ilettiği bildirildi. Bu sezon 7 gol attı
Gerets'in, "Necati'nin 2006'daki şampiyonlukta büyük payı vardı. Sistemime uyuyor. Hem orta sahada, hem forvette yararlanabiliriz. Kaptanlık da yapar" dediği öğrenildi.

Bülent Tulun'un nabzını yokladığı Necati'nin de "Galatasaray'da oynamak için her fedakârlığı yaparım" dediği ifade edildi. Necati Ateş, ligde bu sezon 7 gol atıp, 4 asist yaptı. 31 yaşındaki tecrübeli yıldızın, MP Antalyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi var.
Hagi 'veto' yemişti
Görevden ayrılan Gheorghe Hagi de ara transfer döneminde Necati Ateş'in alınması için yönetime rapor vermişti. Ancak başkan Adnan Polat, Rumen hocanın tüm ısrarına rağmen Necati'nin transferine izin vermemişti.
Necati, 2004-07 yılları arasında 109 kez giydiği sarıkırmızılı forma ile 48 gol attı. Kalli istemeyince kadro dışı bırakıldı. Yönetimle de arası açılan yıldız, iki sezon başka takımlara kiralandıktan sonra 2009'da sözleşmesini feshederek Antalyaspor'a gitti.

MetQ7

MetQ7

Üye
Neden gönderdiğin adamı geri alıyorsun anlamıyorum.Bizim Türklerde bu hastalık var galiba

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
2 3 Yıl sonrada hagi gelir

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Ben istemiyorum şahsen gelmesini :s Takımını satıp giden kişiyi sevmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...