Ne Yapmam Gerekir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Perfect!

Üye
ben zaten aramıyorum artık msj atarsa cvp yazıyorum kısaca o kadar :S hatta msj atmıyorum diye trip atıyo herşey nasılda tersine döndü yaa :S

siz siz olun sevgilinizi ihmal edip onu üzmeyin hee ona göre abla tavsiyesi olsun buda benden :) kızın kararlarına saygı duyun.. gerçi söylememe gerek yok yazılarından belli umarım böyle devam eder ve üzmezsin hiçbir zaman =)

:hmmm
valla ne diyeyim bilmiyorum ki
ama şunu biliyorum ben artık kendimi bile sevmiyorum...
neyse

umarım çok fazla uzamaz ...
ve hayırlısı olur..

Love Prince

Love Prince

Üye
ben zaten aramıyorum artık msj atarsa cvp yazıyorum kısaca o kadar :S hatta msj atmıyorum diye trip atıyo herşey nasılda tersine döndü yaa :S

siz siz olun sevgilinizi ihmal edip onu üzmeyin hee ona göre abla tavsiyesi olsun buda benden :) kızın kararlarına saygı duyun.. gerçi söylememe gerek yok yazılarından belli umarım böyle devam eder ve üzmezsin hiçbir zaman =)

sevgilim olmadığı için problem yok :D

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm
valla ne diyeyim bilmiyorum ki
ama şunu biliyorum ben artık kendimi bile sevmiyorum...
neyse

umarım çok fazla uzamaz ...
ve hayırlısı olur..

onu yapma işte ne olursa olsun kendini sev.. kendini sev ki başkalarının seni üzmesine izin verme.. kendini sev ki ne olursa olsun ayakta sapasağlam kalabilesin..

inş. uzamaz ve dediğin gibi hayırlısı olur..

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
sevgilim olmadığı için problem yok :D

bugün olmaz yarın olur aklında bulunsun sana bir örnek işte nasıl davranman gerektiğinle ilgili... kız arkadaşını normal arkadaşların gibi sanma onlarla aynı kefeye koyma... bu da artı olsun hadi =)

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
öyle msj azalttm soguk davranıyorumla olmaz arkadasım
eger bseyler koptuysa adam gbı söyle
fedakarlık falan olmaz
enınde sonunda dycen madem sımdı uzulsun
sonra hakkımda hayırlısı deılms deyp cekılır
ha sonrada gerı döneym falan sakın deme iyi dusun öyle karar ver
kesın bttysede söyle hc öyle sogutaym falan dye dusunme cunku sogumaz seven ınsan

Love Prince

Love Prince

Üye
bugün olmaz yarın olur aklında bulunsun sana bir örnek işte nasıl davranman gerektiğinle ilgili... kız arkadaşını normal arkadaşların gibi sanma onlarla aynı kefeye koyma... bu da artı olsun hadi =)

tavsiyen için teşekkürler :D

Perfect!

Üye

onu yapma işte ne olursa olsun kendini sev.. kendini sev ki başkalarının seni üzmesine izin verme.. kendini sev ki ne olursa olsun ayakta sapasağlam kalabilesin..

inş. uzamaz ve dediğin gibi hayırlısı olur..

neyse...
benim sorunlarım bitmez çünkü sorun bende :hmmm

hayırlısı ...

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
öyle msj azalttm soguk davranıyorumla olmaz arkadasım
eger bseyler koptuysa adam gbı söyle
fedakarlık falan olmaz
enınde sonunda dycen madem sımdı uzulsun
sonra hakkımda hayırlısı deılms deyp cekılır
ha sonrada gerı döneym falan sakın deme iyi dusun öyle karar ver
kesın bttysede söyle hc öyle sogutaym falan dye dusunme cunku sogumaz seven ınsan

biraz konuştum olmuyo falan diye hakkmda hayırlısı falan demedi :S tam tersi 'sen gidersen hayatım biter' 'ölene dek bırakmam seni' falan dedi :S blöf yapıyo o zaman bu ?

Perfect!

Üye
inşallah...

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız önerileriniz ilginiz için teşekkür ederim :) bugünlük benden bu kadar biraz dinlensem iyi olur başım çatlıyor kendinize iyi bakın :bye2:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
biraz konuştum olmuyo falan diye hakkmda hayırlısı falan demedi :S tam tersi 'sen gidersen hayatım biter' 'ölene dek bırakmam seni' falan dedi :S blöf yapıyo o zaman bu ?
bu söz bana tanıdık gelıyor bak sımdı gulesım geldı
kımse kımse ıcın ölmez merak etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...