Ne Yapmam Gerekir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
Vallahi bu işin kolay bir yolu yok :)
Acısız ağrısız olmaz bu işler. Sen sonlandırmadıkça da haybeye işkence uzar.
Korkunun da ecele faydası yok.

Yap. Kurtul.

haklısın ama yapamıyorum işte karşımdakini kırmadan üzmeden hallediim diyorum ama üzülen hep ben oluyorum :( bu hafta sonu denicem konuşmayı umarım konuşabilirim.. eğer şunları söyle şöyle yap falan tavsiyeniz varsa çok iyi olur gerçekten

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Önemli olan söylemek değil sonrası :D
Sen bir kalemde söyle geç...
Sonrasına da sağlam dayanabilirsen kurtulursun...

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
mor bir göz incinmiş bir kolla ayakta kalırım inatla :D:D şaka şaka bunu yapmasına asla izin vermem.. zaten söyleyebilsem daha arkama bakmam bitmiştir benim icin sorun söylemede benim için :S

greenmile

greenmile

Üye
onu kırmadan içinde bulunduğun durumu iş ciddiye binmeden anlatmalısın mutlaka ki kırılacaktır ancak bu durumu bu şekilde sürdürmen inan o kişiye daha fazla üzüntü yaşamasına sebep olacaktır...

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
:( anlatmalıyım da nasıl? illaki tepki vericek şöyle yaparım böyle yaparım dicek belki de bağırıp çağırıcak benim korktuğum ya kabullenemezse :S

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Aşıksan vur saza,şöförsen baz gaza diye bir söz vardır aynen öyle yapacaksın.
Aşık isen devam edeceksin,değil isen çekip gideceksin ki karşındakini de yapmacık bir aşk duygusu ile kandırmayasın.

greenmile

greenmile

Üye
sonunda mutlaka kabullenecektir.Uygun bir dille söyleyeceksin mesela sana karşı birşey hissetmiyorum diyeceksin üzülmeni istemiyorum ama böyle devam etmek ikimiz içinde ileride daha büyük sıkıntı oluşturabilir falan diyeceksin o ilk başlarda sana duyduğu sevgiyle büyük tepkiler verip ağlayabilir vs.ama sakin kafayla düşündüğünde o da duruma anlayacaktır.Arkadaşım bi an önce söyle derim ben

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
bu hafta sonu söylemeyi denicem umarım söylemeyi başarabilirim..

Love Prince

Love Prince

Üye
ben pek anlamam bu işlerden ama karşı tarafı üzmeden bu işi yapamazsın illaki üzülecek ama gerçeği anlattığın zaman kısa zamanda unutabilir, böylede sen üzülüyorsun

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
:( şuan ben üzülüyorum ama sonradan o üzülcek gibi duruyo ve bu beni engelliyor. :S bilmiyorum ya hafta sonu ipler kopcak gibi yada kopmalı artık

Love Prince

Love Prince

Üye
ama bu şekilde sen üzülüyorsun kendini harap etme bu kadar hafta sonu konuş bi şekilde

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
denicem ama buluşursak tabi bi de o var :S

Love Prince

Love Prince

Üye
bu şekilde sürdürmeyi sen istemezsin ama oda senin sevmediğini başkasından öğrenmeside olmaz söylemen lazım

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
:S öğrenebileceği kimse yok aslında ama yine de olmaz tabi sölicem yani başka çare yok da ne zaman nasıl ? bakalım hafta sonu için niyetlendim ne olcak haftasonu?

Love Prince

Love Prince

Üye
hakkında hayırlısı ne ise o olsun :) elbet karşı taraf üzülecek

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
amin :) üzmeden halledemezmiyim ya :hmmm pofff

Love Prince

Love Prince

Üye
maalesef karşı tarafı üzmeden halletmek çok zor hatta imkansız gibi bişey

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
:S off en iyisi bu işlere hiç bulaşmamak sanki :hmmm

Love Prince

Love Prince

Üye
yinede son karar sana ait, üzülmeye katlanırım diyosan devam et :)

' ChaKıL

' ChaKıL

Üye
    Konu Sahibi
artık üzülmek istemediğim için ayrılmak istiyorum yaa :( katlanamadığım için..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...